Videli ste ich? Tieto seriály pre mamičky vás skvele pobavia!

Autor: spokojná mama

Doma ostalo konečne ticho. V ruke už držíte šálku teplého čaju alebo pohár vína a vykladáte si nohy na stôl. V TV však klasicky nedávajú nič, čo by vás zaujalo. Zabudnite na akčné drámy, vybuchujúce autá a vraždy. Poďte sa namotať na príbehy, ktoré sú z vášho prostredia, a tak vám budú od prvej časti mimoriadne blízke. Tieto seriály pre mamičky si zamilujete!

 

Zpátky do práce – Workin‘ Moms

Komediálny seriál vykresľuje život matky, ktorá sa vracia do práce. Budovanie kariéry, rodina, domácnosť, vzťahy to všetko riešia štyri kamarátky, ktoré spolu zdieľajú všetky strasti materského života. Vtipné situácie sú často preexponované do amerických extrémov a nudiť sa pri nich rozhodne nebudete. Seriál patrí k odvážnejším a pomerne často sa v ňom objavujú vzťahové zápletky, sex a kontroverzné scény. Epizódy majú len dvadsať minút, a tak si na jednu z nich určite nájde čas aj po neskorom večernom uspávaní detí. Sme si ale istí, že nikdy neostanete len pri jednej. Seriál má až sedem sérií, a tak vám zaručí zábavu na najbližšie mesiace.

 

Miminka – Babies

Nedostatok spánku, únava či problémy s dojčením – aj toto patrí k reálnemu a neprikrášlenému životu s bábätkom, ktorý máme možnosť vidieť v rôznych rodinách. V dokumentárnom seriály pre mamičky Babies sa prelínajú príbehy obyčajných rodín a ich bábätiek s najnovšími vedeckými výskumami, ktoré vás prekvapia a pomôžu vám lepšie pochopiť vaše dieťa. Dozviete sa napríklad prečo dieťatko spí niekoľkokrát denne a konkrétna spánková štúdia bábätiek vám ukáže, čo urobí v praxi s pamäťou bábätka vynechanie jedného denného spánku. Vedci, ktorí sú zároveň rodičmi skúmajú aj to, čo sa deje s matkou počas tehotenstva a v období po pôrode. My to nazývame jednoducho láskou. Ako sa však dá toto puto medzi matkou a dieťaťom vysvetliť z vedeckého hľadiska a čo sa odohráva v našom mozgu keď cítime túto emóciu? Do akej miery môže naša výchova a sociálne interakcie ovplyvniť dieťa a jeho vývin? To všetko sa dozviete v seriály Miminka.

seriály pre mamičky

The Letdown

Audrey sa doslova zmieta v zmenách, ktoré prináša život matky. Únava, problémy s uspávaním dieťatka, dojčenie, pocity samoty, keď všetky priateľky vyrážajú na párty a jej nemá kto postrážiť dieťa. Americké seriály pre mamičky obvykle stavajú na teatrálnom americkom humore a preafektovaných scénach. Tento austrálsky seriál je naopak vtipný veľmi decentným, dokonale autentickým spôsobom. Má len dve série – spolu trinásť epizód a nájdete ho na Netflixe.

 

Sex/život – Sex/Life

Má skvelého manžela, dve deti a takmer dokonalý život. Materstvo a manželstvo však začína cítiť ako nudu, ba dokonca príťaž a nedokáže sa zbaviť myšlienok na jej starý život. Kedysi boli bežnou súčasťou jej života párty, zábava a nespútaný sex. Hlavná hrdinka, brunetka Billie navyše so svojim manželom prestáva cítiť vo vzťahu tú vzrušujúcu iskru, ktorá jej tak veľmi chýba. Tento seriál si nenechajte ujsť pokiaľ máte v obľube odviazané filmové počiny ako Fifty Shades of Grey alebo 365 Days. Bez preháňania môžeme povedať, že sa jedná o mierne odľahčenú verziu filmu pre dospelých.

 

Yummy Mummies

Máte rady reality show? Yummy Mummies je v podstate o „reálnom“ živote troch tehotných manželiek bohatých mužov. Príprava na príchod bábätka v ich podaní znamená diamantové prstene, nekonečné nákupy, oslavy, drahé dovolenky, šaty od popredných dizajnérov a cestu do pôrodnice v limuzíne. Ak máte rady bizarné reality show s trochou humoru a na oddychový večer nepotrebujete hlboké myšlienky a inteligentný rozhovory, skúste na Netflixe kliknúť na Yummy Mummies.

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť