Top oblečenie na dojčenie a nosenie? Máme víťaza!

Autor: spokojná mama

Asi nemusíme špeciálne popisovať, že dojčenie je tým najprirodzenejším a najhodnotnejším spôsobom výživy novorodenca. Len dojčiaca maminka, ktorej telo sa pri dojčení harmonicky spojí s telíčkom bábätka, dôverne pozná ten pocit. O pozitívnych účinkoch materského mliečka, už máte určite dostatok informácií. Dnes sme sa rozhodli na dojčenie pozrieť z pohľadu pohodlia a štýlu matky.

 

Oblečenie na dojčenie ako povinná výbava dojčiacej maminky

Dámy, ktoré už oblečenie na dojčenie vyskúšali, teraz budú presne vedieť, o čom píšeme. So správnym oblečením, určeným pre potreby dojčiacich matiek, sa už nemusíte rozhodovať, či sa obliecť pekne alebo tak, aby ste mohli pohodlne dojčiť. Nemusíte si nemotorne vyhŕňať tričko alebo nosiť obrovské výstrihy, aby ste sa k mliečku dostali. Vďaka špeciálne navrhnutým, dostatočne veľkým, no zároveň nenápadným otvorom v oblečení, nadojčíte dieťatko aj v spoločnosti, často dokonca aj bez toho, aby si to niekto všimol.

oblečenie na dojčenieTo, že si zaobstaráte oblečenie určené na dojčenie, ešte samozrejme automaticky neznamená, že budete s daným kúskom absolútne spokojné. Ak je napríklad pri vašom výbere hlavným kritériom cena oblečenia, môže sa ľahko stať, že natrafíte na nekvalitného výrobcu a váš kúsok bude po niekoľkých opratiach nenositeľný. (pozn. osobná skúsenosť aj v našej redakcií)

 

Kto pozná lepšie potreby matiek ako matky?

Všetko oblečenie na dojčenie v eshope Mamika je navrhnuté mamičkami, ktoré logicky, dokonale rozumejú potrebám a nárokom iných matiek. Sesternice Petra Jancová a Lenka Hudáková začali svoj príbeh, dnes už známeho eshopu Mamika, pred rokmi veľmi nenápadne. Jednoducho nenašli na trhu oblečenie pre maminky, ktoré by ich svojou kvalitou a vizuálnou stránkou uspokojilo a tak sa rozhodli, že si navrhnú vlastné. Dnes ich nádherné topy, štýlové mikiny či prekrásne šaty obdivujú aj nenosiaca a nedojčiace mamky.

Petra Jancová a Lenka Hudáková

 

Mamika.sk – čo nás presvedčilo?

Je nás nesmierne sympatické, že za projektom stoja dve charizmatické matky, silné ženy, ktoré sa nebáli vykročiť za svojim snom o vlastnom podnikaní. Okrem toho, je tu však množstvo ďalších dôvodov, ktoré nás presvedčili, že oblečenie z eshopu mamika.sk, je to pravé.

 

Najkrajšie oblečenie na dojčenie a nosenie

Ťažko nájsť iné slová, toto oblečenie je jednoducho krásne. Pri porovnávaní viacerých eshopov sme nenašli podobne originálne modely a starostlivo vyberané látky a potlače. Cit pre módu srší z každého kúsku, ktorý v eshope nájdete.

oblečenie na dojčenie

Kvalita použitých materiálov

Každý kúsok je ušitý z kvalitných, certifikovaných materiálov. Nájdete tu oblečenie z ľanu, vlny, mušelínu, príjemného modalového úpletu alebo 95% bavlny.

 

Oblečenie šité na Slovensku

Všetky produkty, ktoré na ehope mamika.sk nájdete, sú šité v malých, slovenských rodinných dielňach.

 

Nadštandardný servis pre klienta

Možnosť individuálnych úprav oblečenia na mieru, ktoré eshop ponúka, patrí rozhodne k nadštandardu. Ďalšou skvelou službou je „výmenný balík“. Táto služba umožňuje pri výmene tovaru zaslať zásielku naspäť úplne ZDARMA.

 

Vianočný darček bez starostí

V eshope Mamika máte istotu, že pri obdarovaní nevhodnou veľkosťou vám tovar vymenia v špeciálnej, predĺženej lehote. Všetky produkty zakúpené na eshope od 15.11.2021 do 24.12.2021 totiž môžete vymeniť alebo vrátiť až do 15.1.2022.

Celú ponuku a všetky informácie nájdete na
www.mamika.sk

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť