Chioská masticha – odpoveď na zlé trávenie, pálenie záhy, reflux, či helikobaktera

Autor: spokojná mama

Časté pálenie záhy, nevysvetliteľné žalúdočné kŕče, pocit plnosti, zlé trávenie, reflux, či helikobakter pylori. Po dlhom a nikam nevedúcom kolotoči návštev lekárov a skúšania rôznych farmakologických liečiv tieto a podobné problémy mnoho z nás už s frustráciou prijalo ako svoju súčasť. Keď však nevidíte riešenie, možno len stačí otočiť hlavou a zmeniť uhoľ pohľadu. Odložte chémiu a skúste dať šancu múdrosti prírody. Chioská masticha pomohla už mnohým ľuďom, ktorí svoje tráviace a žalúdočné ťažkosti videli beznádejne.

 

Čo je Chioská masticha a s čím dokáže pomôcť?

Masticha je živica, ktorá sa získava zo stromu Pistacia lentiscus. Chioská masticha je označenie pre živicu získanú zo stromov, ktoré sa pestujú výlučne na gréckom ostrove Chios. Práve Chioská masticha je známa, a zároveň čoraz viac populárna pre svoje mimoriadne liečivé účinky a blahodárne pôsobenie na tráviaci trakt. (Je všeobecne známe, že práve miesto, kde rastlina rastie umocňuje jej liečivé účinky. Ovplyvňujú ich činitele ako čistota pôdy, vzduchu, množstvo slnka atď – pozn. redakcie.) Samotní obyvatelia Chiosu označujú Mastichu ako dar z nebies a požehnanie pre ich ostrov.

chioská masticha

stromy Pistacia lentiscus na ostrove Chios

V akej oblasti dokáže výrazne pomôcť:

· Imunita
· Alergie
· Gastridíta
· Pálenie záhy
· Žalúdočné vredy
· Vysoký cholesterol
· Helikobakter Pylori
· Histamínová intolerancia

 

Celkové fyzické aj psychické zdravie vychádza z čriev

Odborníci sa dnes už zhodujú, že naše celkové zdravie do veľkej miery odráža stav a zdravie nášho tráviaceho traktu. Až 70% imunity je skrytej v našich črevách a narušený mikrobióm sa výrazne odráža nielen na našom fyzickom tele, ale aj na našej psychike. Je preukázané, že chioská masticha výrazne podporuje zdravie nielen žalúdka, ale aj celého tráviaceho traktu. Samotní užívatelia chioskej mastichy popisujú pri pravidelnom užívaní širokú škálu zdravotných benefitov. Recenzie si môžete prečítať tu: www.mastichaterapia.sk/masticha-recenzie

chioská masticha

chioská masticha – živica získaná zo stromu Pistacia lentiscus

Fakty:

  • Viac ako 80% užívateľov chioskej mastichy tvrdí, že nastalo zlepšenie, prípadne úplné vyriešenie ich zdravotných problémov
  • Produkty z mastichy je vhodné užívať aj preventívne, resp. pre udržanie zdravia tráviaceho traktu
  • Užívanie pravej chioskej mastichy nemá žiadne vedľajšie účinky

Na stránke mastichaterapia.sk nájdete pravú chioskú mastichu v podobe výživových doplnkov: Masticha Active, Masticha Vena a Masticha Original.

Masticha Active

Pre tých, ktorí majú záujem prírodnou cestou podporiť zdravie svojho tráviaceho traktu je skvelou voľbou práve Masticha Active. V tomto produkte je pravá chioská masticha obohatená o špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648, špeciálny probiotický kmeň vyvinutý na liečbu bakteriálnych ochorení žalúdka a probiotikum Saccharomyces boulardii, ktoré stimuluje a stabilizuje imunitné odpovede organizmu.

 

Masticha a Helikobakter

Druhá najčastejšia infekcia ľudského organizmu spôsobuje problémy mnohým ľuďom, ktorí o nej často ani netušia. Príznakmi môžu byť nepríjemné bolesti, pálenie v podbrušku a žalúdku, zlé trávenie, zápcha alebo aj problémy s pokožkou (ekzémy, akné). Po diagnostikovaní a návšteve lekára obvykle pacient odchádza s antibiotikami, často s dvoj-kombináciou antibiotík. Veľmi často však po tejto liečbe prichádza k záveru, ktorý samotní pacienti nečakajú – premnožený Helikobakter stále osídľuje ich žalúdok. Aj v takýchto prípadoch mnohokrát zaúradovala chioská masticha a jej sila. Podľa mnohých užívateľských skúseností a recenzií sa pacientom podarilo Helikobaktera vyhubiť práve vďaka produktu Masticha Active.

Historické fakty hovoria o tom, že cena mastichy bola v minulosti tak veľká, že ju vyvažovali zlatom (neskôr striebrom). Dnes si môžete pravú chioskú mastichu objednať z pohodlia domova a za prijateľnú cenu od overeného výrobcu na: www.mastichaterapia.sk

 

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť