Imunotikum – keď sa spojí huba nesmrteľnosti s blahodarnými rastlinnými výťažkami

Autor: spokojná mama

Len nedávno sme publikovali článok o podporení imunity prírodným spôsobom. Tie najzákladnejšie tipy na podporu imunity sú známe azda každému, no pravdou je, že si ich z času na čas potrebujeme pripomenúť. Pohyb, čerstvý vzduch, psychická pohoda, vyvážený jedálniček a dostatok vitamínov a minerálnych látok. K dobre známym tipom sme však pridali aj jeden špeciálny a práve ten vás zaujal najviac. Dnes si teda bližšie predstavíme inovatívny prírodný produkt na podporu imunity Imunotikum.

Výnimočný príbeh zrodenia podnikania

Nemáme nič proti veľkým farmaceutickým firmám, no osobné príbehy ľudí, ktorých podnikanie začalo úprimnou túžbou pomáhať ľuďom v oblasti zdravia, sú nám predsa len bližšie. Za dnes už známou a veľmi úspešnou značkou Masticha Terapia stojí meno Pavol Bojda. Ako to už v živote často chodí, tento sympatický muž z Nitry mal v minulosti úspešnú kariéru a slušný príjem v práci, ktorá ho však nenapĺňala. Po tom, ako sa pomocou prírodnej medicíny vyliečil z vlastných zdravotných problémov ho začali oslovovať s prosbou o pomoc aj priatelia a známi. Postupne sa tak okruh ľudí, ktorým pomáha začal rozširovať. Dnes už môžete jeho veľkosť hodnotiť obrovských množstvom pozitívnych recenzií a referencií ľudí, ktorým jeho výrobky skutočne pomohli.

Imunotikum

Jedným z najnovších prírastkov do rodiny Masticha Terapia je Imunotikum. Je to inovatívny produkt vyvíjaný špeciálne na podporu imunity. Jedná sa o formu kapsúl, obsahujúcich starostlivo vyberaný komplex medicinálnych húb a rastlinných výťažkov. Produkt neobsahuje žiadne umelé prísady ani konzervačné látky a je určený pre ľudí, ktorí chcú posilniť svoju imunitu prírodnou cestou. Užívať ho môžu už deti od 6 rokov.

Inšpirované tradičnou čínskou medicínou

Medicinálne huby sú pre svoje výnimočné účinky na zdravie v tradičnej čínskej medicíne využívané už po tisícročia. V posledných rokoch sa objavujú ako samostatné doplnky výživy aj na našom slovenskom trhu. Imunotikum spája výťažky až troch medicinálnych húb – Reishi (označovaná aj ako božská huba alebo huba nesmrteľnosti), Shiitake a Agaricus. Tie sú doplnené o ďalšie vybrané prírodné zložky, ktoré navzájom spolupracujú a vo svojich účinkoch sa dopĺňajú.

V každej jednej kapsule nájdete čisto prírodné zloženie:

Reishi – pomáha zvyšovať počet bielych krviniek a podporuje ich funkciu
Shiitake – stimuluje imunitný systém a bojuje proti infekciám
Agaricus – pomáhajú stimulovať imunitný systém a zvyšovať produkciu protilátok
Kurkuma – udržiava zdravie pľúc a horných dýchacích ciest
Kvercetín – má antialergický, protizápalový a imunomodulačný účinok
Bromelaín – dokáže upokojiť prehnanú reakciu imunitného systému
Čierna rasca (extrakt zo semien) – reguluje hladinu cukru v krvi
Lipozomálny vitamín C – napomáha správnej funkcii celej rady metabolických procesov
Vitamín D – podporuje správne fungovanie imunitného systému
Zinok – podporuje tvorbu a funkciu bielych krviniek bojujúcich proti infekciám
Piperín – podporuje imunitu a zdravie dýchacích ciest, zvyšuje vstrebateľnosť a účinok ostatných zložiek

Viac o produkte Imunotikum sa dozviete na stránke výrobcu: www.mastichaterapia.sk

Na záver by sme chceli pripomenúť, že telo a duša sú prepojené do takej miery, že by sme sa nemali sústrediť len na zdravie jedného z nich. Snažme sa preto nájsť v našich životoch zdravú rovnováhu. Produkt Imunotikum môže vaše zdravie výrazne podporiť, nemôže však nahradiť to najdôležitejšie – vašu psychickú pohodu, ktorá je základným kameňom vášho fyzického zdravia. Preto vám prajeme, buďte zdraví, a to po každej stránke.

 

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť