Zoznámte deti s písmenkami i krásami Slovenska – pomôžu Výlety s Betkou Abecedkou

Autor: spokojná mama

Máte doma predškoláka, alebo malého školáka? Zbystrite pozornosť, máme pre vás skvelý tip! Knižka Výlety s Betkou Abecedkou je plná veršovaných príbehov – riekaniek, ktoré vás spolu s deťmi prevedú najkrajšími miestami nášho malebného Slovenska. Pomôžu aj deťom, ktoré majú problém so správnou výslovnosťou jednotlivých písmen.

 

Výlety s Betkou Abecedkou

Slovenské mestá, hrady, rieky, pohoria ako aj zvieratká a rastlinky, ktoré sú našim národným bohatstvom deti spoznajú v milých a hravých riekankách. Každá básnička je pritom zároveň zameraná na jedno písmenko abecedy a zoradené sú v abecednom poradí. Ku každej básničke prislúcha umelecká ilustrácia, aj skutočná reálna fotografia daného miesta, rastlinky, či živočícha.

výlety s Betkou Abecedkou

Skvelá logopedická pomôcka

Keďže je každá básnička zameraná na precvičovanie konkrétneho písmenka, sú výbornou pomôckou pre rodičov, ktorí potrebujú s dieťatkom vycibriť rečový prejav, ako aj pre logopédov, ktorí sa deťom v tomto smere venujú. Vďaka milým ilustráciám a reálnym obrázkom deti chápu významu nových slov v básni a získavajú tak novú slovnú zásobu.

 

Z knihy riekaniek malá encyklopédia

Nerozumeli deti nejakému slovu v knižke, alebo sa o ňom chcú dozvedieť viac? Čo je to nevädza, či sirôtka? Ako vyzerá užovka a čím sa živí malý vrabček? Pre všetky zvedavé hlavičky pripravila autorka knižky, Mária Valová, aj vysvetlivky a popisy. Dozvedieť sa môžete viac aj o našich jaskyniach, jazerách a pohoriach, mestách a hradoch, ale aj významných osobnostiach Slovenska.

CD ku každej knižke

Ku každej objednanej knižke dostanete CD, kde sú všetky básničky v audiopodobe. Nejedná sa pritom o nahrávku básni jedným hlasom, ale o 11 rôznych ľudí, od detí, cez pani učiteľky, až po profesionálnych umelcov.

 

POŠTOVNÉ ZDARMA

Knižku môžete mať za skvelú cenu a navyše teraz bez poštovného. Stačí, ak pri objednávke do poznámky uvediete heslo „spokojná mama“ a poštovné budete mať ZDARMA. Knižku objednáte tu: www.panucitel.sk

 

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť