Tipy na výlet s deťmi – Galéria Ilusia v Liptovskom Mikuláši

Autor: spokojná mama

Galéria Ilusia

Ak ste sa rozhodli naplniť čas smiechom, zážitkami a nečakanými zvratmi, tým pravým miestom pre vás bude Galéria Ilusia v Liptovskom Mikuláši. Zažijete tu veľa zábavy s deťmi, kamarátmi ale aj starými rodičmi. Vďaka zábavným a interaktívnym exponátom si odnesiete nielen kopec zážitkov, ale aj veľa nových vedomostí zo sveta umenia a technológií.

Galéria Ilusia je fascinujúci svet ilúzií a optických klamov, ktoré zamestnávajú myseľ ešte dlho po opustení galérie. Hra zrkadiel, či fascinujúce 3D maľby vás doslova unesú z reality.

Zabaviť sa môžete celoročne, každý deň v týždni od 10.00 do 18.00 hod. v každom počasí. Pred návštevou galérie Ilusia odporúčam rezervovať vstup. Jednotlivé vstupy sú limitované počtom osôb, s možnosťou rezervácie uzavretej spoločnosti, školských vstupov a zájazdov. Čas strávený návštevou múzea predstavuje 45 – 60 minút.

 

Galéria Ilusia

 

Vstupné pri návšteve:

Dospelí 8€

Deti od 3 – 12 rokov, ZŤP, dôchodcovia 6€

Deti do 3 rokov zdarma

Rodinný vstup (2 dospelí + 2 deti) 25€

Rodinný vstup (2 dospelí + 1 dieťa) 21€

Rodinný vstup (1 dospelý + 2 deti) 19€

 

Galéria Ilusia

 

Blízke objekty a atrakcie: Escape Room, Liptov Lasers, AquaPark Tatralandia, Liptovská galéria P. M. Bohúňa, Galéria Kolomana Sokola.

Či už sa vaša návšteva mesta Liptovský Mikuláš spája s lyžovačkou alebo kochaním sa kultúrnymi pamiatkami určite si mesto Liptovský Mikuláš zamilujete.

Tipy na výlety vám v pravidelnej rubrike prináša Lucka Benková. Lucku môžete poznať aj ako autorku výnimočných detských knižiek Úsmev na dobrú noc a Paleta života zajačika Čudovačika. Svoj voľný čas najradšej trávi s rodinou na potulkách Slovenskom. O svoje postrehy, skúsenosti a fotografie z výnimočných kútov Slovenska sa s vami rada podelí a nakazí vás tak svojou láskou k slovenskej prírode.

Viac skvelých tipov na výlety s deťmi nájdete tu: https://spokojnamama.sk/category/spokojna-mama-odporuca/

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť