Takto získate svoju vysnenú tašku, či batoh pre mamky!

Autor: spokojná mama

Príchodom dieťaťa sa vo vašom živote zmení úplne všetko. Vaše plány, povinnosti, priority, ale aj životný štýl a oblečenie. Šaty vymeníte za pohodlné legíny, lodičky vystriedajú tenisky a namiesto módnej kabelky bude každý váš deň sprevádzať praktická prebaľovacia taška na kočík, či mamičkovský batoh. Legíny, tričká a dokonca aj tenisky budete denne striedať. Jedna prebaľovacia taška na kočík však obvykle sprevádza mamičku minimálne celé tri roky, trvania rodičovskej dovolenky. Správny výber tašky by ste teda rozhodne nemali podceniť.

 

Ako vybrať tašku?

Ako sme už spomínali vyššie, prebaľovacia taška na kočík s vami bude denno-denne, niekoľko rokov. Bude vám robiť spoločníčku na kočiari pri prechádzkach, budete ju z kočiara odopínať a brať so sebou, keď pôjdete k lekárovi, dokonca ju s istotou celkom slušne natlačíte, ak si zabudnete vziať do obchodu igelitovú, či plátenú tašku na nákup. Takáto taška bude neustále používaná a namáhaná. Pri výbere tašky, teda rozhodne siahnite po overenom výrobcovi a vyhnite sa nakupovaniu až nápadne lacných tašiek, ktorých pochybná kvalita by spomínanú záťaž vydržala azda len pár týždňov.

Čo teda pri výbere tašky pre mamičku nepodceniť? Súčasťou každej tašky na kočík sú logicky popruhy, slúžiace na pripnutie na akýkoľvek kočík. Takéto popruhy majú na oboch koncoch karabínky. Taška, či batoh, ktorý sa bude dať pohodlne pripnúť na kočiar, by mal byť vyrobený z polyesteru, ktorý sa ľahko čistí a je naozaj odolný. Poslednou podmienkou sú priehradky. Taška by mala ideálne obsahovať niekoľko samostatných priehradok, ktoré vám umožnia mať všetko prehľadne poukladané.

Kamenná predajňa, alebo eshop?

Chodenie z obchodu do obchodu je už dávno prežitok. Nakupovanie na eshopoch sa už stalo bežnou rutinou väčšiny mamičiek. Úprimne. Na nakupovanie tovaru v kamennej predajni si aj tak obvykle nevyhradíte dostatok času a kúpite niečo „na rýchlo“ bez toho, aby ste boli o kúpe úplne stopercentne presvedčené, však? Ak doma zistíte, že taška nemá dostatok priehradok, alebo na kočiari nevyzerá tak, ako ste si predstavovali, ľudovo povedané, máte smolu.

Na internete si môžete svoju vysnenú prebaľovaciu tašku, či batoh pre mamičky vybrať v pokoji a dopriať si dostatok času aj na preskúmanie všetkých jej parametrov. Dokonca si môžete vyhľadať recenzie ostatných mamičiek, čo vám môže vo výbere podstatne pomôcť. A v neposlednom rade, ak by ste si výber tašky predsa len rozmysleli, do 14 dní môžete tašku vrátiť/vymeniť, a to bez udania dôvodu.

 

Prebaľovacia taška na kočík – kde kúpim tú naj?

Ak si do Google vyhľadávača zadáte frázu „prebaľovacia taška na kočík“ medzi prvými sa vám zobrazia výsledky od obchodu pod názvom Batoháreň. Krásne modely tašiek za prijateľné ceny nás na prvý pohľad zaujali a tak sme eshop za vás preverili a popreklikávali od hora, až dole. Doslova. Batoharen.sk má neuveriteľne veľkú ponuku tašiek, na každú príležitosť. Okrem tašiek pre maminky sú to aj cestovné tašky, elegantné kabelky, ľadvinky, či kozmetické taštičky. Rovnako v ponuke nájdete aj pánske tašky a batohy, kufre a dokonca tašky na bicykel. Samostatná kategória patrí aj deťom. My sme však najviac času strávili v kategórií Tašky a batohy pre maminky. Eshop disponuje niekoľkými prehľadnými filtrami a tak si môžete zvoliť, či chcete zobraziť ponuku od najpredávanejších, alebo napríklad najlacnejších.

prebaľovacia taška

Ak stránku navštívite, určite vás, tak ako nás, zaujme hodnotenie eshopu. Okrem toho, že takmer všetci zákazníci hodnotia eshop maximálnym počtom hviezdičiek, prekvapil nás neuveriteľný počet týchto hodnotení, ktorých je viac ako dvetisíc!

Ďalšie benefity, ktoré nás oslovili:
– uvádzajú vyexpedovanie tovaru do 24 hodín
– obrovský výber rôznych modelov
– doprava zadarmo pri nákupe nad 60€
– samostatná kategória „Výpredaj“ (tie všetky milujeme, však?)

 

Prebaľovacia taška – náš tip

Prebaľovací batoh na kočík so zabudovanou postieľkou. Nie, nie je to žart. Takýto batoh naozaj existuje. Na stránke sme našli revolučný batoh pre maminky, ktorý spĺňa všetky požiadavky na tašku pre maminku, no vám zároveň poslúži aj ako prenosná postieľka. Pokojné a pohodlné prebaľovanie doslova kdekoľvek, či spánok vonku na pikniku sa môžu stať vašou bežnou realitou.

prebaľovacia taškaBádanie týmto eshopom končí našim absolútnym odporúčaním. Ba čo viac, spojili sme sa s majiteľmi Batohárne a už čoskoro si budete môcť na našej Facebookovej fan page Spokojná mama, o jednu z tašiek pre mamičky aj zasúťažiť. Batoháreň môžete navštíviť na webovej adrese www.batoharen.sk alebo ich novinky sledovať na ich Facebooku:

www.facebook.com/batoharen

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť