Príliš malá, alebo veľká noha? Aj vy môžete mať krásne, ženské topánky!

Autor: spokojná mama

V bežných kamenných predajniach sú k dispozícií topánky v štandardných veľkostiach. Pre ženy je to obuv vo veľkosti od 36 do veľkosti 41 a u mužov približne od 40 do 46. Čo však, ak nemáte „tabuľkovú“ nohu? Milá pani predavačka vám oznámi, že máte jednoducho smolu a podľa veľkosti vašej nohy vás pošle do detského, alebo pánskeho oddelenia. Nič. Chodíte z obchodu do obchodu a po dlhom trápení siahnete po topánkach, ktoré vám „sadnú“ a to bez ohľadu na to, či sa vám páčia, alebo nie. Je to aj váš prípad?

 

Krásne a ženské topánky na každú nohu

Máme pre vás dobrú správu – aj na vás niekto myslí! V eshope www.maletopanky.sk nájdete prekrásne a moderné modely dámskych topánok v tých najmenších možných veľkostiach 32 až 35, ale aj v nadrozmerných veľkostiach od čísla 42 po číslo 45.

Lodičky, balerínky, tenisky, čižmy, aj šlapky a papuče. Vychádzková a voľnočasová obuv, ale aj topánky na oslavu, či svadbu. Sortiment je starostlivo vyberaný tak, aby si aj dámy s veľkosťou nohy, ktorá nie je podľa tabuliek, mohli dopriať módnu, kvalitnú a pohodlnú obuv na každú príležitosť. Takú, z ktorej sa budú tešiť a nosiť ju hrdo a spokojne.

nadrozmerná obuv

Malé veľkosti i nadrozmerná obuv aj pre pánov

Priemerná, a teda najčastejšie kupovaná pánska obuv je vo veľkosti 44. Ak je vaša polovička hlboko pod, alebo nad touto hranicou, výber obuvi má značne obmedzený. Ak sa roky trápite so zháňaním pánskej obuvi vo veľkostiach 37-39, alebo 47-50, tento eshop môže značne uľahčiť váš život.

Španielska kvalita pod značkou Andrés Machado

V eshope nájdete predovšetkým topánky španielskej značky Andrés Machado. Všetky tieto modely sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov a orientujú sa práve na výrobu obuvi v špeciálnych veľkostiach pre ženy i mužov. Kožené modely tejto obuvi sú dokonca vyrábané ručne, a to zo 100% prírodnej kože najvyššej kvality.

Topánky z eshopu – budú vám sedieť?

Pre mnohých ľudí môže byť kúpa topánok online stále strašiakom. Topánky by vám mali sedieť, ak dodržíte jednoduchú zásadu. Obuv nikdy nekupujte len podľa veľkosti, ale podľa centimetrov. Odmerajte si dĺžku chodidla a prirátajte k tomu 1cm (pri klasických topánkach s okrúhlym ukončením). Výsledné číslo je dĺžka stielky, ktorá je pre vás vhodná. V eshope www.maletopanky.sk presne vedia, ako sa správne obuv vyberá a tak nájdete pri každom čísle topánky uvedenú aj veľkosť stielky v centimetroch. Zákazníkov zo Senca a okolia snáď poteší informácia, že po dohode si môžu prísť obuv, ktorá je dostupná skladom vyskúšať a kúpiť aj osobne.

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť