Najoriginálnejšie veľkonočné dekorácie? Toto sú ony!

Autor: spokojná mama

Najoriginálnejšie veľkonočné dekorácie určite nenájdete vo veľkoobchodoch s tovarom, pochádzajúcim z Číny. Neobzerajte sa tento rok po lacných plastoch bez príbehu! Rozžiarte svoj domov kvalitnými, na Slovensku ručne vyrábanými dekoráciami a doplnkami.

 

Vyrobené ručne a s láskou na Slovensku

Najkrajšie veľkonočné dekorácie, majú podľa nášho názoru svoj vlastný príbeh. Ten vznikal celé hodiny, pri ich navrhovaní a následnom precíznom dolaďovaní každého detailu. Veľkonočné kraslice, sviečky, bytový textil aj originálne pohľadnice s veľkonočnou tematikou, ktoré nájdete na codokazemama.sk, so sebou nesú svoj vlastný príbeh láskavej výroby v domácom prostredí a zachovávania našich tradícií. Háčkovanie, ručné vyšívanie, maľovanie či technika madeirovania – to všetko je vo virtuálnych obchodíkoch slovenských mamičiek projektu Čo dokáže mama, samozrejmosťou. Nech sa páči, tu je náš malý výber – najoriginálnejšie veľkonočné dekorácie zo slovenskej handmade stránky codokazemama.sk.

 

S láskou maľované veľkonočné dekorácie

Maminka Elenka vystupuje v projekte Čo dokáže mama pod názvom S láskou maľované. Venuje sa maľovaniu na šáločky, hrnčeky a drevo. K blížiacim sa veľkonočným sviatkom vyrobila tieto ručne maľované tanieriky. Maľované sú kvalitnými farbami na porcelán, ktoré zafixovala výpalom v rúre a zodpovedajú európskemu bezpečnostnému štandardu 71 a tiež ASTM D-4236.

veľkonočné dekorácie

 

Odzoby ako od mamy

Dominika je mamina troch princezien. Voľné chvíle využíva na tvorbu drevených dekorácií a hier pre deti. Jej najnovšie veľkonočné dekorácie spájajú oboje. Drevené, veľkonočné vajíčka z 3mm drevenej preglejky, si môžete s deťmi doma dotvoriť, domaľovať podľa vašich predstáv. Okrem peknej veľkonočnej výzdoby, tak strávite s deťmi aj príjemný čas. Dominika nazvala svoj obchodík veľmi príznačne, Odmamy. 

veľkonočné dekorácie

 

Veľkonočné dekorácie vyrobené Hollými rukami

Dekorácie a doplnky v boho a nordic štýle – to je typické pre maminku Ivanku. Drevo, vypaľovanie, string art, macrame, držiaky na kvetináče, mandaly, tkané obrazy, závesné dekorácie aj výšivky. Názov obchodíka Hollými rukami, je v kontexte Ivankinho priezviska Holla a handmade výroby naozaj veľmi originálny a vtipný. Jej práca nás naozaj ohúrila, ale veď posúďte samy.

Vždy voňavé kvety

Mamička Žanetka nezaháľala a svoj virtuálny obchodík naplnila jarnými a veľkonočnými dekoráciami, v podobe kvetov, zajačikov a vtáčikov. Jej látkové kvietky, sú plnené dutým vláknom a doplnené voňavou levanduľou. Kvetinky tak budú môcť dlho spríjemňovať vôňu vášho domova. V jej obchodíku pod názvom Žana dekor, nájdete tieto veľkonočné dekorácie v obrovskom množstve farebných prevedení. Stačí si len vybrať.

veľkonočné dekorácie

 

Bytový textil, čo rozžiari každý domov

Janka sa venuje šitiu. Jej obchodík Atelierik Janka, hýri veselými farbami a vzormi. Kúpiť u nej môžete štóly na stôl s veľkonočným motívom, utierky, obliečky na vankúše ale aj kuchynské chňapky a dokonca kabelky. Opäť platí – vyrobené na Slovensku – šité s láskou.

veľkonočné dekorácie

 

Vence a aranžmány od Denisky

Deniska je maminka dvoch chlapcov, dvojičiek s detskou mozgovou obrnou. Venuje im takmer všetku svoju pozornosť a čas. Ten čo jej ostáva, venuje tvorbe vencov a aranžmánov. Väčšina výrobkov v jej obchodíku, je vyrobená len v počte 1ks. Môžeme teda pokojne tvrdiť, že veľkonočné dekorácie od Denisky sú aboslútne originálnou prácou.

 

 

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť