Neexistuje matka, ktorá by takýto darček nepotrebovala!

Autor: spokojná mama

Žena, matka, zamestnankyňa, partnerka, gazdiná, kuchárka, taxikárka, ktorá rozváža deti na krúžky. My ženy máme neuveriteľne veľa funkcií a všetky by sme rady zvládali bezchybne a samozrejme, hlavne bez stresu. Popritom pochopiteľne potrebujme aj čas na seba, svojich priateľov a záujmy. Jediná možnosť ako to zvládať je Diár. Každá žena, ktorá už nejaký ten diár používa, vám rozhodne môže potvrdiť, že s plánovaním sú aj zdanlivo náročné dni, zvládnuteľné oveľa jednoduchšie. Ak sa vám navyše dostane do rúk špeciálny Diár pre mamu, zistíte, že všetky dôležité informácie môže mať každá mamina na jednom mieste. Prečo je práve tento Diár darčekom, ktorým nadchnete každú
ženu?

 

Prečo vieme s istotou, že si Diár pre mamu 2023 zamilujete

Keď napíšeme, že v tomto nádhernom diári nájdete všetko, tak to myslíme vážne. Diár začína prehľadom prázdnin a voľných dní, pokračuje miestom pre rozvrhy hodín vašich detí, nezabúda ani na predsavzatia, plány a pekné myšlienky. Ak sa chystáte počas roka pracovať aj na svojej postave, svoje pokroky si môžete mesiac po mesiaci zapisovať do pripravenej dvojstrany. Každý jeden deň kalendára má pritom dostatok voľného miesta na zaznačenie denných, či pracovných povinností, rodinné aktivity a povinnosti týkajúce sa detí, aj na všetko, čo treba počas dňa vybaviť. Toto všetko nájdete na 168 strán so špirálovou väzbou, v rozmere 150 x 200 mm.

Diár pre mamu

Čo všetko v diáriku vytvorenom špeciálne pre maminy nájdete?

  •  Rozvrh hodín detí
  • Menštruačný kalendár
  • Antistresová omaľovánka
  • Finančný plán na každý mesiac
  • Priestor na svoje nápady a myšlienky
  • Priestor na predsavzatia a pokroky v cvičení
  • Presný prehľad prázdnin a voľných dní na celý rok 2023
  • Týždenný prehľad činností a povinností pre seba a rodinu
  • Dôležité základné údaje o sebe a deťoch – adresa, krvná skupina, váha, výška
  • Dostatok priestoru pre zaznačenie všetkých povinností a rodinných aktivít pre každý jeden deň

 

Diár pre mamu 2023 – ideálny darček za skvelú cenu

Máte malý okruh blízkych kamarátok, s ktorými sa zvyknete navzájom na Vianoce obdarovať? Už sa nemusíte trápiť a pre každú z nich vymýšľať špeciálny darček. Či už majú doma teenegerov, škôlkarov, alebo sú ešte len v radostnom očakávaní, Diár pre mamu 2023 ich rozhodne poteší. Tento diár je k dispozícií na eshope planujemsiden.sk za 14,90€, no ak sa rozhodnete obdarovať aj kamarátku slušne ušetríte a za oba zaplatíte iba 26,80€. Poponáhľajte sa a vyzdvihnite si ideálne vianočné darčeky pre kamarátky, alebo si diárik uchmatnite pre seba tu:
www.planujemsiden.sk/diare

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť