Cesta mestom – detektívna hra vo vašom meste zabaví rodiny aj skupiny priateľov

Autor: spokojná mama

Aj vy si občas hovoríte, že všetko je už vymyslené? Potom príde ďalší výnimočný nápad, ktorý spája jednoduchosť s genialitou. Mestská hra Cesta mestom nás mimoriadne nadchla a veríme, že rovnako sa zapáči aj vám. Prináša možnosť trávenia výnimočného času so svojou rodinou alebo priateľmi v jednom z našich krásnych slovenských miest. Zahrajte sa na detektívov a nasledujte stopy a indície, ktoré budú postupne odhaľovať záhadu spojenú s daným mestom. Všetko už je pripravené, čaká sa len na vás. Kedy? Kedykoľvek vám to vyhovuje.

 

Cesta mestom

Cesta mestom je projekt, ktorý prináša zábavu, poznanie a možnosť tráviť príjemný a zábavný čas so svojou rodinou či priateľmi. Hru môžete ale aj nemusíte hrať vo svojom meste. Je totiž ideálnym tipom aj na spojenie výletu so spoznávaním nepoznaného mesta a jeho uličiek.

Dobrodružnú mestskú hru Cesta mestom si môžete zahrať v skupinke od 2 do 5 hráčov. Je to alternatíva obľúbených escape room, ibaže hráte vonku a bez potreby akéhokoľvek personálu. Len vy, vaši priatelia či rodina a hodiny zábavy.

cesta mestom

Mestské hry Cesta mestom sú momentálne dostupné v mestách:

· Banská Bystrica
· Hlohovec
· Nitra
· Piešťany
· Trenčín
· Trnava

 

Ako hrať Cestu mestom?

Mestské hry v uvedených mestách môžete hrať kedykoľvek, ideálne samozrejme v dobrom počasí. Na webovej adrese www.cestamestom.sk si vyberte mesto, kde chcete hrať. Cena za jednu hru je v akomkoľvek meste jednotná, a to 18€. Pokiaľ hráte napríklad piati, hra vás bude stáť necelé 4€/osobu čo je, ako iste uznáte, za neopakovateľný deň plný zábavy a zážitkov skutočne veľmi prijateľná cena.

Ihneď po uhradení sumy dostanete email s pokynmi k hre, nápovedami aj všetkými potrebnými informáciami. Hru si môžete aj vytlačiť. Nie je to však nutné a pokojne môžete čítať aj z mobilu. Hra počas ktorej riešite záhady alebo pátrate po zlodejoch môže trvať 2-3 hodiny, alebo aj celý deň v prípade, že si dáte pohodové tempo a budete si robiť zastávky na občerstvenia, kávu či zmrzlinu v okolí.

Informácie, ktoré sa vám zídu:

  • Hru môžete začať hrať okamžite po zaplatení
  • Hrať môžete kedykoľvek
  • Ideálna je aj pre deti, a to približne od 6 rokov
  • Celková dĺžka trasy je v rôznych mestách rôzna, cca 3 km
  • Priemerná doba hrania je 2-3 hodiny
  • K hre sú dostupné online nápovedy
  • Nepotrebujete navigáciu ani mapu

 

Na hre oceňujeme:

Koncept hry sa podobá na známe uníkové hry, známe u nás aj pod anglickým názvom escape room. Bežná únikovka v interiéry vás však vyjde okolo 50€ za hodinu hrania, čo je naozaj neporovnateľné so sumou 18€ za niekoľko hodinový zážitok na čerstvom vzduchu. Hru môžete hrať kedykoľvek, ráno, večer, počas víkendov či sviatkov. Na hre veľmi oceňujeme, že je vhodná pre všetky vekové kategórie a zvládnu ju s vami hrať už deti od 6 rokov.
Spoznajte zaujímavosti, skryté uličky i tajomstvá slovenských miest a poďte si zahrať Cestu mestom: www.cestamestom.sk

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť