Vianočný sen splní deťom Happy Bunny – vyberáme za vás tie najkrajšie hračky pre deti

Autor: Paula

Nie nadarmo sa hovorí, že Vianoce sú najkrajším obdobím v roku. Všade vládne pokoj, dobrá nálada, domovy rozvoniavajú medovníkmi a každý v sebe cíti chvejúcu radosť z prekvapení. Hoci my dospelí často prežívame aj predvianočné šialenstvo v podobe zabezpečovania všetkého potrebného, aby nám na sviatky nič nechýbalo, naše deti to berú úplne inak a niečo ako predvianočný stres nepoznajú. Tešia sa na stretnutia v rodinnom kruhu s babkou a dedkom, na vianočný stromček, svetielka, koledy a, samozrejme, na hračky a darčeky, ktoré pod stromčekom nájdu. Veď práve o tom sú Vianoce očami detí.

Keď sa už blíži koniec štedrovečernej večere, nedočkavosť sa v deťoch stupňuje. Už sa nevedia dočkať, kedy zazvoní zvonček a ony sa pôjdu pozrieť na všetky tie nádherne zabalené prekvapenia, ktoré im priniesol Ježiško. Spomeňte si na svoje detstvo, ako ste sa len tešili, keď ste dostali nové hračky. Neopísateľný pocit!

 

Happy Bunny – hračky pre radosť všetkých detí a spokojnosť rodičov

Dnes už majú rodičia k dispozícii veľmi široký výber hračiek pre deti. My sme hľadali kvalitné a zmysluplné hračky, ktoré stimulujú rozvoj dieťatka a navyše sú aj cenovo dostupné. Zaujímalo nás aj rýchle dodanie, ekologické balenie a ústretový prístup. A veru, našli sme! Všetko to nájdete v slovenskom e-shope Happy Bunny. Tím rodinného internetového obchodu tvorí ocko, mamička a dcérka – najväčší kontrolór a tester všetkých hračiek. Svet hračiek Happy Bunny očarí detičky bez rozdielu, chlapcov aj dievčatká, od najmenších až po školákov. Ponuka je skutočne bohatá, v e-shope zakúpite puzzle, kuchynky, kreatívne sady, bábiky, montessori hračky, autá, knihy, hry pre najmenšie detičky, ale aj detský nábytok, doplnky pre mamičky a veľa iného.

hračkyHračky prispievajú k všestrannému vývoju a rozvoju senzitívnych období dieťatka. Nájdete tu tovar, ktorému samotní majitelia e-shopu veria a oni sami umožňujú hrať sa s totožnými hračkami svojej dcére. S balením darčekov sa navyše nemusíte vôbec trápiť vy sami, v prípade záujmu vám tovar zabalia ako darček. Hračky teda obdržíte s láskou a krásne zabalené až priamo k vám domov, alebo na miesto, ktoré určíte.

Nakupovanie online vám šetrí čas, obchod je otvorený 24 hodín denne, to znamená, že môžete nakupovať, kedy vám to vyhovuje. Všetok ponúkaný tovar je skladom, preto na svoju objednávku nemusíte čakať. Tovar vám odošlú max. do 48 hodín od zaplatenia. V Happy Bunny myslia aj na našu planétu, všetky balíky sú zabalené v ekologickom a plne recyklovateľnom balení. Hľadáte vhodný darček pre deti? Môžete sa inšpirovať našimi tipmi.

Hračky pre bábätko

V prvom roku života bábätko veľmi intenzívne zmyslami pozoruje svoje okolie. Zabáva a učí sa hlavne obzeraním, zhadzovaním, búchaním a, samozrejme, ochutnávaním. Malé bábätká zabavia hračky s rozličnými tvarmi, zaujímavými štruktúrami a sýtymi farbami. Pre najmenšie detičky sú vhodné predovšetkým hrkálky a hryzadlá, mojkáčikovia a rozličné motorické hračky. Happy Bunny má v ponuke hračky pre bábätká, kvalitné a sofistikované silikónové hryzadlá, náramkové hryzadlá, drevené hrkálky, kolotoče, závesné hračky, látkové knižky a mnoho iného. Hračky pre bábätko sú vyrobené tak, aby pomáhali rozvíjať zmysly, motorické schopnosti a emočnú inteligenciu dieťaťa.

Náš tip – Baby Motorická aktívna kocka

Detičky všetko rady skúmajú a objavujú, preto pre ne bude ideálnym darčekom motorická aktívna kocka, s ktorou sa zabavia celé hodiny. Každá zo štyroch strán je plná hry, nadšenia a zábavy. Motorická kocka z ponuky Happy Bunny je vyrobená zo stabilného 100% FSC® dreva, nájdete na nej napríklad vkladačku, guličkovú dráhu, ozubené kolieska a ďalšie. Deti sa nudiť nebudú, pretože na každej strane kocky je iná hra. Kombinácia prírodného dreva a pestrých farieb robí túto hračku perfektnou pre chlapcov aj dievčatá. Drevená motorická kocka deťom pomôže s rozvojom jemnej motoriky a koncentrácie.

hračky

Mushie – náramkové hryzátko zo silikónu

Najmilší šperk, aký ste kedy nosili, je Mushie náramkové hryzátko zo silikónu. Originálne a vkusne kombinuje škandinávsky minimalizmus, jemné zemité a pastelové farby a čisté línie. Jednoduché a pritom premyslene navrhnuté tak, aby upokojilo podráždené ďasná vášho bábätka pri prerezávaní zúbkov, ideálne pre jednoduchý úchop malými ručičkami a precvičovanie jemnej motoriky. Zároveň geniálne praktické. Môžete si ho navliecť na ruku, takže ho nestratíte a štýlový mamičkovský doplnok je na svete.


Hračky pre deti vo veku 1 – 2 roky

Deti vo veku od 12 mesiacov zaujmete drevenými kockami, obrázkovými knižkami, drevenými puzzle, deti v tomto veku bavia vkladačky na triedenie tvarov a vhodné sú tiež zvukové hračky a hračky na rozvoj zručností. Veľmi dobrou voľbou sú tiež dizajnové hryzátka z prírodnej gumy v tvare veselých zvieratiek. Staršie detičky sa potešia aj kreatívnym potrebám, ako sú voskovky, fúkacie fixy či knihy so samolepkami, s ktorými si užijú kopec zábavy. Staršie detičky veľmi rady napodobňujú činnosti rodičov, sú to dokonalí pozorovatelia. Jazda autom, varenie a pečenie v kuchynke, pranie, žehlenie, všetky tieto a ďalšie aktivity v detskej verzii sú ideálnym darčekom pre deti, či už vyberáte prekvapenie pre tie vaše, alebo deti vašich blízkych.

Náš tip – Volant do auta Koala

Baví vaše dieťa cesta autom? V tom prípade je táto hračka preň ako stvorená. Volant do auta Koala je ideálnou hračkou pre malého vodiča, ktorá stimuluje jeho zmysly a pomáha vývoju jeho jemnej i hrubej motoriky. Hra na ozajstné riadenie podporuje detskú predstavivosť a jazykové schopnosti. Volant do auta Koala možno ľahko pripevniť za opierku hlavy pred dieťa sediace v autosedačke v smere jazdy.

Hračky pre škôlkarov

Obdobie dieťaťa od 3 rokov sa označuje aj ako zlatý vek hry. Hra je v tomto veku kľúčová, nielen pre zábavu, ale prostredníctvom hry sa dieťa aj učí. Škôlkar má veľmi silnú fantáziu, ktorú môžeme podporovať vhodnou stimuláciou. Škôlkari sú veľmi tvoriví. Preto sa im páčia kreatívne hračky. Práca s drobným materiálom zlepšuje jemnú motoriku detí a zároveň buduje trpezlivosť. Deti baví kreslenie, maľovanie, lepenie, vystrihovanie.

Skvelým darčekom sú tiež stavebnice, ktoré okrem fantázie rozvíjajú aj priestorové videnie. A čo toľko spomínaná a nestarnúca plastelína? Tej sa deti v tomto veku nevedia nabažiť. Z plastelíny si deti vytvoria veselé postavičky, zvieratká a rôzne predmety, s ktorými sa následne hrajú. Je to skvelá forma zábavy, deti pri nej vydržia dlhú dobu.

 

Náš tip – Kreatívne tvorenie s plastelínou

Skvelým úvodom do sveta kreatívnych aktivít je Kreatívne tvorenie s plastelínou – moja prvá mozaika Apli Kids. Úlohou dieťaťa je zdobiť obrázky zvieratiek plastelínou. Sada obsahuje 6 laminovaných obrázkov a 6 balíčkov z plastelíny. Prostredníctvom hry sa dieťa učí farby a textúry, rozvíja kreativitu a predstavivosť.

 

Pečiatky

Dieťa veľmi rado manipuluje s rozličným materiálom, prečo to nevyužiť aj na vytvorenie krásnych odtlačkov? Silikónové pečiatky prinesú k vám domov kopec zábavy. Ich obrovským benefitom je, že sú skutočne univerzálne a majú všestranné využitie. Deti ich môžu použiť pri hre s plastelínou, pri pečení sušienok alebo ich namočiť do farby a otláčať. Fantázií sa medze nekladú.


 

Hračky pre predškolákov

Pre deti v predškolskom veku, teda od 4 do 6 rokov, je typické, že sú veľmi rady v kolektíve, bavia ich spoločné hry s kamarátmi a aj spoločné tvorenie. Od takýchto hier s rovesníkmi ich len tak ľahko niečo neodláka. Život predškoláka je plný fantázie a zábavy, hier a prvých priateľstiev, ale je to tiež čas pripraviť sa na školu. Preto sú pre predškolákov ideálne napríklad didaktické hračky.

 

Náš tip – Predajný stánok

Krásny trhový stánok s pruhovaným baldachýnom a vstavaným zvončekom zabaví vaše deti celé hodiny. Môžu sa hrať na predavačov a kupujúcich, tak ako to vidia, keď idú s vami na tržnicu. V Happy Bunny myslia na všetky detaily, preto je predajný stánok vybavený aj nákupnou taškou a, samozrejme, debničkami jabĺk a hrušiek, ku ktorým si môžete dokúpiť aj ďalšie debničky s jedlom od Le Toy Van a naplniť nimi svoj predajný stánok. Hračka je vyrobená eticky z udržateľného dreva, všetky jej súčasti sú maľované netoxickými farbami a testované podľa najprísnejších štandardov.


 

Logická hra LogiCASE

Ozvláštnite návštevu kamarátov vašich detí zábavnou hrou, ktorou sa navyše aj niečo naučia. LogiCASE Logická hra pre deti od 4 rokov rozvíja myslenie a koncentráciu prostredníctvom hravých a zábavných hlavolamov. Hra prináša deťom širokú škálu rozmanitých hlavolamov, ktoré potrápia hlávky a systém hry deti motivuje k riešeniu problémov a úloh. V balení sa nachádza až 77 hlavolamov. Vďaka svojej kompaktnosti je to ideálna hra tiež na cesty.

 

Hračky pre školákov

Ako vybrať hračku pre školáka? Dieťa od veku 6 rokov prejavuje svoj talent a svoje záujmy, ktorých podporovaním môžu rodičia rozvíjať detský potenciál. V tomto veku deti trávia veľa času so spolužiakmi a kamarátmi v škole. Rodinné vzťahy môžete so svojim školákom rozvíjať napríklad spoločenskými hrami. Dieťa sa zabaví, ale zároveň sa učí zvládať emócie súvisiace s prehrou alebo víťazstvom.

Ďalším skvelým tipom na darček pre dieťa v tomto veku je hudobný nástroj. Dieťa si už uvedomuje rytmus a melódiu. Ak vidíte, že má vaše dieťa rado hudbu, môžete ho v tom podporiť. Učenie sa hrať na gitaru, na klavír, flautu a iné hudobné nástroje je pre dieťa výborným na rozvoj sluchu, budovanie pamäti a pozornosti.

hračkyDeti na základnej škole sú malými vedcami, preto im pod vianočný stromček môžete darovať aj niečo z tohto súdka. Detský mikroskop, ďalekohľad alebo súpravy na rôzne chemické pokusy vzbudia v deťoch zvedavosť a podnietia ich k hodnotnému tráveniu voľného času. Zároveň takéto hry zlepšujú matematické a vedecké zručnosti.

Bábiky

Ideálnym darčekom pre dievčatko je bábika. A nie hocijaká. V e-shope Happy Bunny dostanete obľúbené bábiky od popredného výrobcu Minikane, ktoré vynikajú svojím dizajnom, sú vyrobené ručne, s realistickými črtami a s krásnou vôňou vanilky, ktorá očarí nielen malé majiteľky, ale aj rodičov. K bábikám je v ponuke niekoľko desiatok druhov oblečenia pre bábiky a doplnkov, ako sú nosiče, postieľky alebo retro kočíky pre bábiky. Už pre bábätká sú vhodné látkové bábiky od DouDou et Compagnie Paris.

 

Edukačné hračky

Chcete aby sa dieťa hralo a zároveň sa hrou niečo naučilo? Edukačné hračky z ponuky Happy Bunny sú to pravé. Náučné hračky sú vyrobené s dôrazom na vzbudenie záujmu dieťaťa, ich pridanou hodnotou je rozvoj logického myslenia, pozornosti a pamäte, dieťa si hrou precvičuje jemnú motoriku, učí sa byť trpezlivé a buduje si schopnosť koncentrácie. V neposlednom rade sú edukačné hračky výborné na celkový rozvoj osobnosti dieťaťa a jeho intelektuálnych schopností. Edukačné hračky majú mnoho podôb. Sú to zaujímavé mozaiky, skladačky, spoločenské hry, hlavolamy, kreatívne sady pre dievčatá aj pre chlapcov, výtvarné hry, detské koráliky, zatĺkačky a mnoho ďalšieho. Hravé učenie je pre deti jedna veľká zábava.

Náš tip – Geoboard

Vďaka tejto kreatívnej hračke si deti môžu pomocou geoboardu a gumičiek vytvoriť obrázok podľa seba aj podľa predlôh. Deti sa učia základné geometrické tvary, ako je možné ich spájať a vytvárať z nich obrázky. Pri hre musia aj trochu počítať. Zlepšujú si pozorovacie schopnosti a jemnú motoriku. Geoboard sa bežne využíva v matematike pre lepšie pochopenie rovinnej geometrie. Tento geoboard má v sebe 64 malých skrutiek a balenie obsahuje až 40 predlôh, ktoré sú rozdelené do troch úrovní podľa náročnosti. S tými ťažšími sa zabavia aj dospelí.

Hra na priestorové usporiadanie Origami Tvary s predlohami

Spojenie zábavy a učenia, to je novinka Hra na priestorové usporiadanie Origami Tvary s predlohami. Počas tejto zaujímavej hry dieťatko rozvíja svoju fantáziu, logické myslenie a tiež priestorové videnie. To všetko hravou formou, ktorá dieťa pohltí. Dieťatko môže vytvárať obrázky vypĺňaním štyroch dosiek, alebo môže zapojiť fantáziu a poskladať si vlastné. Hra je vhodná pre deti už od 2 rokov.

 

Vybavenie do detskej izby

Rodinný e-shop Happy Bunny, to je svet hračiek, ale aj doplnkov (nielen) do detskej izbičky. Nájdete tu dizajnový nábytok, lampičky, detský riad, detské kufríky, dáždniky a gumáky, batohy a tašky, cumlíky, zavinovačky a osušky, detské okuliare a klobúčiky, ale tiež štýlové tašky pre mamičky.

Každú detskú izbičku môžete ozvláštniť detským stanom, v ktorom budú mať deti svoju tajnú skrýš. V detskej izbe by nemal chýbať ani box na hračky, či detský stôl so stoličkami, ktorý je ideálnym miestom pre hranie, kreslenie a iné zábavy.

Kompletnú ponuku slovenského rodinného e-shopu Happy Bunny nájdete TU.

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť