Happy foto

Úžasné zľavy na Fotoknihy. Maminky vytvorte si nezabudnuteľné spomienky.

Autor: spokojná mama

V sekcií Spokojná mama odporúča vám vždy radi prinášame skvelé tipy na výnimočné produkty alebo služby.

 

Využite úžasné zľavy na fotoknihy!

Len do 2.6. 2020 bude platiť zľava na fotoknihy s pevnou väzbou vo formáte A4. A tak isto na fotoknihy DeLUXE v rovnakom formáte aj na zmenšené modely.

Až máte veľa zaujímavých fotografií, ktoré by nemali zostať v zabudnutí niekde v počítači alebo smartfóne, je vynikajúca príležitosť vyrobiť si z nich fotoknihu. Stačí navštíviť webovú stránku www.happyfoto.sk . V čase zľavy vyjde výroba fotoknihy lacnejšie. Až 52 stranovú fotoknihu si môžete kúpiť len za 11,90 Eur.

 

S Happy foto je to také jednoduché!

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webovej stránky www.happyfoto.sk/sk/akcie, pomocou programu Happy Foto alebo novou Mobilnou aplikáciou HappyFoto.

Až by pre vás mali fotografie špeciálnu hodnotu, nechajte si ich zušľachtiť lakovaním. Ide o špeciálnu metódu, ktorou sú vnútorné strany fotoknihy nalakované UV lakom. Vďaka tomu získajú stránky žiarivý vzhľad. Fotografie vyniknú v plnej farbe a prilákajú pozornosť svojim leskom a exkluzivitou. Lak ich tak isto chráni pred odtlačkami prstov, odreninami, poškriabaním, nečistotou, vlhkosťou atď.

Tvorba fotoknihy nemusí byť prácna a časovo náročná. Ak ste niekedy uvažovali o jej tvorbe, ale vás odrádzala predstava zdĺhavého usporadúvania fotografií, dá sa tomu úspešne vyhnúť v aplikácii Happy Foto. Stačí si v úvode tvorby fotoknihy zvoliť funkciu Automatické usporiadanie a po vložení fotiek vám softvér sám usporiada fotografie do zmysluplného sledu.

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť