Rodinná hra Dúhovka vás uchávati – rodina v nej nesúperí, ale spolupracuje

So žiadnou inou hrou nestrávite tak láskyplný čas, ako s Dúhovkou!

Autor: spokojná mama

Neskutočne radi vám prinášame tipy na zmysluplné veci. Hračkárstva sú doslova preplnené nekonečnými kopami hračiek, ktoré svietia, blikajú, spievajú, alebo len tak chytajú prach. Výber spoločenských hier pre celú rodinu je celkom žalostný, a ak práve nemáte chuť na Activity, nemáte veľa možností, ako s deťmi rôzneho veku stráviť doma zmysluplný čas. To sú dôvody, prečo nás hra Dúhovka očarila. Rodinná hra Dúhovka je iná. Čarovná a láskavá rodinná hra, v ktorej vždy víťazí dobro. Nie je o súťažení a predbiehaní sa, ale o vzájomnej podpore a pochopení.

 

Rodinná hra Dúhovka

Často si hovoríme, že pre rýchle životné tempo nemáme na vlastné deti toľko času, koľko by sme chceli. No keď ten čas zrazu máme, nevieme ho s nimi plnohodnotne stráviť. V lete to môžu byť výlety do prírody, alebo aspoň prechádzky. V zime sme však odkázaní na spoločenské hry alebo televíziu. Ako sme už spomínali, zmysluplných hier nie je veľa a televízia je do veľkej miery len zabijak času. S hrou Dúhovka strávite s deťmi čarovné chvíle.  Kartičky s detí vytiahnu celkom prirodzene úvahy, o ktorých by ste sa od nich zrejme nikdy nedozvedeli a emócie, ktoré by len tak najavo nedali.  Dokážu vás tak zblížiť a utužiť vaše vzťahy. 80 interaktívnych kartičiek obsahuje úlohy pre hráčov – detičky a rodičov. Autorka Dúhovky dobre vie, čo deti milujú, preto ponechala všetky prekrásne ilustrované kartičky čiernobiele. Je teda len na detskej fantázii, akými farbami bude hra Dúhovka žiariť. Rodinná hra Dúhovka je iná, ako akákoľvek hra, ktorú ste doposiaľ v rukách držali. Sme si istý, že si ju zamilujete, rovnako ako my.

 

Úlohy na jednotlivých kartičkách:

➡️ pomáhaju dozvedieť sa o sebe navzájom viac
➡️ rozvíjajú empatiu
➡️ utužujú rodinné vzťahy
➡️otvárajú detskú dušičku
➡️vytvárajú láskyplnú atmosféru

hra DúhovkaAutorkou kartičiek je známa autorka detských knižiek Monika Sobeková. Monika napísala liečivú knižku Čarovná cesta, Kryštálové rozprávky a Uzdravujúce modtlitbičky pre deti a rodičov. Celá autorkina tvorba vedie k utužovaniu láskavých vzťahov, k budovaniu empatie a rozvíjaniu psychicky odolnej osobnosti detičiek, ale aj rodičov.

Kartičky mala autorka donedávna k dispozícií len v pdf verzií, no teraz ich už môžete kúpiť v tlačenej podobe v krásnom vrecúšku.  Dúhovka je krásna investícia do rodinných vzťahov a zo srdca ich odporúčame.
Kartičky si môžete teraz s uvázdacou zľavou objednať TU.

 

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť