Menštruačné nohavičky! Prečo je to prevratný objav a ktoré sú tie naj?

Autor: spokojná mama

Bolí ťa brucho, ovládajú ťa návaly emócií, možno si viac unavená alebo sa na tvojej pleti objavujú nepekné vyrážky. Sprievodné prejavy menštruácie sú pre každú ženu nepríjemné. Ak k nim navyše pridáme absolútny pocit diskomfortu „tam dole“, nie je sa čomu čudovať, že tieto dni neznášame. Ak ťa počas menštruácie chránia hygienické vložky alebo tampóny, je takmer isté, že patríš k ženám, pre ktoré je menštruácia synonymom nepohodlia. Ale musí to tak byť?

Vieš si predstaviť, že by si počas svojich dní nemusela používať žiadne hygienické pomôcky? Mať oblečené len sexy, pohodlné spodné prádlo a cítiť sa pritom bezpečne? Áno, zámerne sme použili slovo sexy, pretože menštruačné nohavičky Perties také naozaj sú. Menštruácia ťa navyše už nikdy neprekvapí. V dňoch blížiaceho sa „menzesu“ jednoducho vymeníš obyčajné nohavičky, za extrémne absorpčné, menštruačné nohavičky a o viac sa už nestaráš.

 

Menštruačné nohavičky – pozitívna zmena pre teba aj pre celú planétu

O tom, že sa s týmito nohavičkami budeš cítiť omnoho pohodlnejšie, ako pri používaní hygienických pomôcok, asi špeciálne písať nemusíme. Prečo ale znamenajú menštruačné nohavičky Perties obrovskú zmenu pre celú planétu? Odhaduje sa, že žena za svoj život minie viac ako 10 000 jednorazových menštruačných pomôcok. Tie sú absolútne nerycklovateľné, čo znamená, že končia na skládkach alebo v spaľovniach odpadu. Teraz si na chvíľu predstav, že by všetky ženy sveta, vymenili jednorazové hygienické pomôcky, za menštruačné nohavičky. Aj tebe sa zatajil dych?

V tomto článku by sme ťa radi naviedli na zmenu, za ktorú nám (sme si takmer isté) budeš ešte mnoho rokov vďačná. Ak sa rozhodneš, vykročiť cestou pohodlia a ekológie, čaká ťa ešte jeden krok. Je to výber tej správnej značky nohavičiek. Od neho totiž môže závisieť, či im povieš jasné áno a budú ťa sprevádzať až do konca života. Áno, do konca života – kvalitné absorpčné nohavičky, ti môžu totiž vynikajúco slúžiť napríklad aj pri inkontinencií.

menštruačné nohavičky

Prečo v našom prieskume zvíťazili menštruačné nohavičky Perties:

1. V Európe neexistujú nohavičky s vyššou absorpciou
Menštruačné nohavičky Perties poskytujú dokonalú ochranu. Toto ti samotný výrobca doslova garantuje. Ak totiž nájdeš na internete nohavičky s vyššou absorpciou ako PERTIES, dostaneš od nich jedny nohavičky zdarma.

2. Menštruačné nohavičky Perties majú nádherný dizajn
Doslova nás ohúrilo množstvo krásnych modelov a strihov a s istotou môžeme povedať, že nič podobné sme nevideli u žiadneho iného výrobcu. Teraz môžeš byť počas svojich dní naozaj sexy.

3. Všestranné použitie
Vďaka ich extrémnej absorpcií sú vhodné aj na obdobie šestonedelia a taktiež sú skvelým pomocníkom aj pri úniku moču. Ako sme už písali, sprevádzať vás môžu už po zvyšok života.

4. Sú vyrobené na Slovensku
V neľahkom období koronakrízy, by sme mali na pôvod výrobkov dbať viac ako kedykoľvek predtým. Perties sú vyrobené na Slovesnku.

menštruačné nohavičky Perties

 

Aké sú reálne skúsenosti žien, ktoré sa rozhodli pre zmenu?

„Najprv som sa bála, že to nebude fungovať. Ale som nad mieru spokojná a idem si objednať ďalšie. Žiadny smrad, potenie sa, strach z pretečenia… A sú tak pohodlné, že by som ich pokojne nosila aj bežne. Jediná nevýhoda je, že schnutie trvá pomerne dlho.“ to je jedna z najnovších recenzií na stránke samotného výrobcu.

My sme však pre absolútnu nezávislosť pátrali ďalej. Dali sme si tú prácu a vyhľadali skúsenosti aj na rôznych weboch, v rôznych ženských diskusiách. Menštruačné nohavičky Perties mali neuveriteľné množstvo pozitívnych recenzií a dokonca boli vyzdvihované aj v porovnaní s konkurenciou.

Pre akékoľvek menštruačné nohavičky sa rozhodnete, urobíte ten správny krok vpred. Zaregistrovali sme samozrejme aj iné značky, ktoré majú na Slovensku pomerne silný marketing. My osobne by sme však uprednostnili pozitívne hodnotenia samotných žien a silu absorbcie samotných nohavičiek pred silou marketingu.

Presvedčte sa samy na www.perties.sk. S kupónom, ktorý Perties vytvoril špeciálne pre naše čitateľky, bude mať 10% zľavu na celý nákup. Stačí zadať kód spokojnamama10

1 komentár

Andrea 22. apríla 2022 - 12:37

Používam Perties na noc a mám maximálny pocit istoty, že nepretečiem, nezašpiním posteľné prádlo nech spím v akejkoľvek polohe.
Keby som ich nosila cez deň, asi by mi vadilo, že sú vidieť pod oblečením, kvôli strihu klasických nohavičiek, ale predpokladám, že s tým sa nedá nič robiť, musia byť tesné, aby nedošlo k nepríjemnostiam.

Odpovedať

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť