Dokonalá učiaca veža i kvalitné domáce montessori ihrisko u vás doma

Autor: spokojná mama

Deti sú zdrojom nevyčerpateľnej energie. Milujeme ich, radi sa im venujeme a trávime s nimi čas. Na druhej strane však potrebujeme aj chvíľku pre seba, oddych, domácnosť. Bojujeme s tým, ako deti zabaviť bez toho, aby sme im podstrčili mobil, tablet, alebo ich posadili k televízií. Želáme si, aby trávili čas plnohodnotne a dokázali sa zabaviť, aj keď sa im práve doma nemôžeme venovať. Odpovede na tieto naše dilemy existujú! Je ich hneď niekoľko a veríme, že si zamilujete všetky!

 

Zabavia, učia motorickej koordinácií, aj sebadôvere

Základné princípy Márie Montessori sú známe po celom svete. Všetky vedú k výchove, ktorá posilňuje zdravé sebavedomie dieťatka a to aj vďaka vytváraniu vhodného prostredia, v ktorom vyrastá. Či už ste sa s montessori princípmi stretli a inklinujete k nim, alebo len jednoducho chcete dieťatko efektívne zabaviť, kým vy varíte, či upratujete, kvalitné výrobky od slovenskej firmy VemiToys budú pre vás to pravé.

Chceli len kvalitný výrobok pre vlastné dieťa – vznikla firma

V tomto prípade si môžete byť skutočne istí, že kvalita a bezpečnosť detí bude pri všetkých výrobkoch kladená na prvé miesto. Ako to vieme? Lebo rodič chce pre vlastné dieťa vždy len to najlepšie. Taký je príbeh zrodenia tejto spoločnosti. Začalo to hľadaním učiacej veže. Jedna sa rodičom zdala dokonale stabilná a bezpečná, no vzhľad ich vôbec nezaujal. Ďalšia mala praktické kolieska, ktoré by slúžili rýchlemu premiestňovaniu a úplne iná sa zas dala šikovne preskladať na lavicu na písanie. Rodičia by mali najradšej toto všetko. A tak sa pustili do práce!

Vlastnú predstavu dokonalého výrobku sa im podarilo preniesť do reality a vyrobiť vysnenú učiacu vežu. Množstvo pozitívnych ohlasov v okolí a zároveň prosby na výrobu sa kopili a tak sa vlastne zrodilo podnikanie pod značkou VemiToys. Vďaka tomu dnes aj vy môžete kúpiť učiacu vežu, šmýkačku, či Piklerovej triangel v nadštandardnom prevedení, s množstvom „vychytávok“, ktoré odlišujú tieto výrobky od ostatných firiem a zároveň sú v tej najvyššej kvalite.

VemiToys Piklerovej triangel

Piklerovej triangel je drevená preliezačka, vytvorená v súlade s montessori princípmi. Dieťatko si vďaka nej môže precvičovať rozvoj motorickej koordinácie a priestorovej orientácie. Učí sa byť samostatné, prekonávať prekážky a dôverovať si. Piklerovej triangel môže byť skvelou pomôckou už aj pre malé batoľa, ktoré sa učí stavať na nohy a pridržiavať sa pri prvých krokoch.

Na Piklerovej triangli od VemiToys oceníte:

 • Triangel je vybavený špeciálnou lezeckou stenou s otvormi, ktorá umožňuje zmeny techniky lezenia.
 • Triangel môžete doplniť doskou, ktorá slúži ako šmýkala, alebo lávka na nácvik rovnováhy.
 • Spĺňa najvyššie bezpečnostné normy a bol mu udelený európsky certifikát značky kvality.

 

VemiToys montessori hojdačka

Rodiča možno na prvý pohľad nezaujme, no šikovná detská hlavička hneď vidí množstvo spôsobov zábavy. Dieťatko sa na tejto hojdačke môže hojdať v sede, aj v stoji. Precvičuje si tak motorickú koordináciu a získavanie rovnováhy.

Na montessori hojdačke od VemiToys oceníte:

 • Vnútro hojdačky nie je tvorené doštičkami, ako na väčšine bežných hojdačiek, kde si dieťatko môže zaseknúť, či pricviknúť prsty.
 • Celá vnútorná časť je pokrytá korkom, ktorý je mäkký a bezpečný.
 • Hojdačka je vybavená dodatočnými bočnými držadlami, pre lepšiu stabilitu dieťaťa v nej.

 

VemiToys učiaca veža Classic

Snáď každá maminka, ktorá už vežu doma má, nám dá za pravdu, že to bola jedna z najlepších investícií. Učiacu vežu môžete používať už od doby, kedy dokáže dieťa samostatne stáť a vašim každodenným pomocníkom môže byť pokojne až do nástupu dieťatka do školy. Pre vášho drobca neexistuje nič zaujímavejšie, ako pozorovať vás pri práci v kuchyni, pomáhať vám s pečením, či prípravou jedál.

Na učiacej veži od VemiToys oceníte:

 • Zvýšenie váhy veže, zníženie polohy ťažiska a pridanie stabilizátora opäť odlišuje tento produkt od podobných produktov na trhu a robí ho maximálne bezpečným a odolným proti prevráteniu.
 • V spodnej časti veže sa nachádza malá skrinka, kde si dieťa môže odkladať svoje poklady.
 • Pri vyplnení spodnej skrinky ťažšími predmetmi, dodáte veži ešte väčšiu stabilitu.
 • Platforma na státie je nastaviteľná do dvoch výškových polôh, bez nutnosti použitia náradia a je možné ju zafixovať.

učiaca veža

VemiToys učiaca veža a stolička s lavicou v jednom

Toto je skutočne majstrovský kúsok. Učiacu vežu Premium môžete jednoduchým sklopením a premiestnením rýchlo zmeniť na písaciu lavicu pre dieťa. Veža je navyše dostatočne veľká pre dve deti.

Na učiacej veži Premium – kombinácií veže a lavice, oceníte:

 • Veža spĺňa všetky najvyššie bezpečnostné štandardy a vlastnosti, rovnako ako vyššie uvedená veža Classic.
 • Výrobok 2v1 šetrí váš priestor aj peňaženku.
 • Už žiadne hádky súrodencov, na vežu sa zmestia až dve deti.
 • Šikovne schované kolieska vám umožnia premiestňovanie výrobku bez toho, aby ste poškodili podlahu.
 • Na veži sa nachádza stupnica na ktorej je možné zaznamenávať rast dieťaťa.

učiaca veža

VemiToys na festivale Vševedko

Dobrou správou je, že všetky tieto výrobky si už najbližšie dni budú môcť vaše deti aj vyskúšať! Zakladateľov VemiToys a ich výrobky totiž nájdete už 16.4.2023 na edukačnom festivale pre deti a rodičov Vševedko, v bratislavskej Starej tržnici. Na stanovišti VemiToys sa budú môcť deti zabaviť prelezením prekážkovej dráhy, ktorú budú tvoriť produkty tejto spoločnosti. Rodičia si tak môžu pozrieť výrobky „v akcií“ a deti poteší odmena, ktorú za účasť získajú.

Všetky výrobky si samozrejme môžete kedykoľvek pozrieť a objednať aj z pohodlia domova, na stránke výrobcu www.vemitoys.sk

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť