Konferencia pre všetky mamy, ktoré sú v pohode!

Autor: spokojná mama

Mamy v pohode

Konferencia s názvom „Mamy v pohode“, je jedinečné stretnutie všetkých mamičiek i nastávajúcich mamičiek, ktoré zaujíma výchova, stravovanie alebo biznis popri materskej. Organizátori si pripravili množstvo zaujímavých workshopov, prednášok a prezentácií. Vypočuť si tu môžeš aj inšpiratívne príbehy úspešných mamičiek a samozrejme spoznať množstvo nových ľudí.

Konferencie sa uskutočnia:

Bratislava – 8. februára 2020, Gate One Hotel

Žilina – 7. marca 2020, Hotel Slovakia

Košice – 21. marca 2020, Hotel Yasmin

 

Deti na konferencií?

Na tomto podujatí sú vítané aj deti.  V sálach je pripravený priestor pre kočíky, k dispozícií budú aj prebaľovacie pulty, detský kútik a stánok s hrami. Konečne akcia, pri ktorej nemusíš riešiť kam odložiť deti! Úžasné však? V cene každej vstupenky je aj darčeková taška a účasť v tombole. Všetky účastníčky budú mať k dispozícií vodu, kávu a čaj.

 

 

V Bratislave už o po tretíkrát

Konferencia „Mamy v pohode“ sa predchádzajúce dva ročníky konala iba v Bratislave. Pre veľký záujem sa tento rok pridávajú ďalšie dve mestá a veríme, že každým rokom ich bude viac.

V hlavnom meste, bude program prebiehať súčasne až v dvoch rôznych sálach.  Miestnosť 1 nesie podtitul „Aktívna mama“ a hlavnou témou bude podnikanie na materskej ale aj po nej.  V druhej sále s podtitulom „Zdravé dieťa“ sa budú v rovnakom čase preberať témy detského zdravia, stravovania, výchovy a psychiky.

V Žiline a rovnako aj v  Košiciach bude celý program konferencie prebiehať v jednej sále. Viac informácií o podujatí ako aj vstupenky môžeš získať na stránke www.mamyvpohode.sk.

 

Zo sekcie „Spokojná mama odporúča“ by sa ti mohol páčiť aj článok Detská izba ako z rozprávky.

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť