Bounce park Banská Bystrica – nekonečná zábava pre všetky vekové kategórie!

Autor: spokojná mama

Zimné obdobie so sebou neprináša veľa príležitostí na zaujímavé trávenie voľného času, či výlety. Keď k tomu pridáme množstvo karanténnych opatrení, z nápadu vziať deti na pekný výlet, sa stáva nesplniteľná misia.  Nezúfajte však, máme pre vás skvelý tip. Miesto, kde si zábavu a neopakovateľné momenty užijú malí aj veľkí. Vyskúšali sme za vás najväčší zábavný park na Slovensku – Bounce park 17.

 

Bounce park Banská Bystrica

Bounce park 17 je aktuálne, vďaka svojej rozlohe až 4000m2, najväčším športovo-zábavným parkom na Slovensku. Areál parku je dokonalým miestom pre oddych aj zábavu pre každú rodinu, bez ohľadu na vek detičiek.  Na svoje si prídu najmenší lezúni a nudiť sa rozhodne nebudú ani teenegeri. Trampolíny a množstvo atrakcií je dokonca prispôsobených tak,  aby si ich mohli užiť spolu s deťmi aj dospelí. Ak by ste si však radšej oddýchli, nie je to žiadny problém. Z kaviarne, ktorá sa nachádza na vyvýšenom poschodí, máte výborný výhľad a tak si kávu, dobrý koláčik alebo chutné jedlo, vychutnáte bez strachu o vaše deti. (Na mysli máme samozrejme staršie detičky, ktoré sa už môžu zahrať samé.)

 

Čo všetko tu nájdete?

Park je rozdelený na jednotlivé časti. CLIMB – je miestnosť s lezeckými stenami, KIDS MINI je ihrisko pre najmenšie detičky, KIDS PARK je viacpodlažné ihrisko so šmýkačkami a preliezkami pre malých škôlkarov, či menších školákov a napokon JUMP PARK je obrovský trampolínový park, v ktorom sa pokojne môžu vyšantiť s deťmi aj dospelí. Zavítať môžete aj do Game zóny a pre nadšencov futbalu je pripravené multifunkčné ihrisko s umelou trávou.

Bounce park Banská Bystrica

Koľko vás taká návšteva bude stáť?

Vstup neplatíte za návštevu Bounce parku ako takého, ale do jeho jednotlivých zón. Vstup do Jump parku stojí 9,90€/ hodinu. Za dve hodiny však zaplatíte 14.90€ a za tri hodiny len 18,90€. Oplatí sa teda zdržať sa tu určite dlhšie. Ceny za návštevu Climbu alebo Kids parku sa líšia. Ideálne je zaplatiť si kombinovaný vstup, Jump park + Kids park na dve hodiny, za ktorý zaplatíte spolu 17,40€. Môže to znieť trochu komplikovane, ale ochotná pani na recepcií vám rada pomôže, vysvetlí, prípadne podľa veku vašich detí odporučí, kam ísť. Celý cenník si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Bounce parku www.bouncepark.sk

Pre ideálne detské vybláznenie odporúčame prísť určite minimálne na 2 hodiny a dospelým rozhodne odporúčame aspoň hodinku z toho si zašantiť spolu s deťmi.  Ak sa rozhodnete nenavštíviť atrakcie a užiť si s menšími detičkami park len ako doprevádzajúca osoba,  za svoj vstup zaplatíte 2€.

Čo by ste pred návštevou mali vedieť

  • Vstup do parku je vždy o celej hodine. Pri časovej organizácií však myslite aj na to, že budete vypĺňať vyhlásenie o zodpovednosti a prezliekať sa, resp. minimálne sa vyzliekať. Každý návštevník má k dispozícií na odloženie vecí vlastnú skrinku.
  • Pre vstup do Jump parku budete potrebovať protišmykové ponožky. Ak si ich so sebou nevezmete z domu, je nutné si ich zakúpiť za sumu 2,50€ na recepcií Bounce parku.
  • Parkovanie je k dispozícií v areáli parku, z boku budovy. Parkovisko je dostatočne veľké, pre všetkých návštevníkov. Za hodinu parkovania zaplatíte 1€.
  • Kids mini – ihrisko pre najmenšie detičky je súčasťou kaviarne s reštauráciou a pre vaše detičky je k dispozícií zadarmo.

Musíme zhodnotiť, že aj keď návšteva parku nie je lacnou záležitosťou, určite stojí za to. Prostredie celého parku je absolútne nové, čisté a hlavne bezpečné. Priestory reštaurácie a kaviarne, sú zariadené vkusne a útulne. Rozhodne sa na tomto mieste budete cítiť príjemne, či už sa rozhodnete využiť atrakcie alebo si len posedieť pri kávičke. Sme si istý, že neexistuje dieťa, ktoré by sa tu nudilo, alebo by z tohto miesta odchádzalo sklamané.

Pre viac informácií nakuknite na oficiálnu stránku Bounce parku 17:

www.bouncepark.sk

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť