Opaľovací krém pre deti či citlivú pokožku. Vyberáte podľa obalu?

Autor: spokojná mama

Opaľovací krém by mal byť ešte niekoľko týždňov našou povinnou výbavou, a to nielen pri balení kufrov do tropických destinácií, či na kúpaliská, ale aj na prechádzkach a potulkách po detských ihriskách. Povedzme si pravdu, opaľovací krém pre deti často vyberáme podľa obrázka, či zaujímavého dizajnu na obale. Ďalším dôležitým faktorom je cena, no a obvykle aj „to číslo“ – stupeň ochrany pred slnečným žiarením. V našich rukách však takto môže ľahko skončiť opaľovací krém plný chemických látok a syntetických vôní.

 

Opaľovací krém na ktorý sa dá spoľahnúť

Nájsť kvalitný opaľovací krém, ktorý sa nebudeme báť dať aj najmenším deťom, alebo alergikom chce čas, ktorý väčšina z nás v tejto dobe jednoducho nemá. Predstava státia pri nákupnom regáli s krémom v ruke, študujúc jeho obsah, ktorému popravde aj tak bežný spotrebiteľ veľmi nerozumie, zrejme nikoho neláka. Pátrali sme, študovali a zisťovali za vás. Zistili sme, že je tu spoločnosť, ktorá myslí aj na tú najcitlivejšiu detskú pokožku a ľudí so slnečnými alergiami, neurodermatitídou, psoriázou a ružovkou.

opaľovací krém pre deti

Dermokozmetika pre najcitlivejšie typy pleti

Dermokozmetika DADO SENS sa zameriava na starostlivosť o najcitlivejšie typy pleti. S cieľom ponúknuť účinnú prírodnú ochranu pred slnečným žiarením aj pokožke, ktorá je citlivá, alebo má sklon k alergiám vyvinuli prvú sériu krémov na opaľovanie už v roku 1987. Dnes, po viac ako tridsiatichpiatich rokoch si spoľahlivú ochranu pred slnkom pre citlivú pokožku pod značkou Dado Sens môžete dopriať vylepšenú a inovovanú. Produktová rada ochrany pred slnkom pod značkou Dado Sens je vyvinutá dermatológmi a neobsahujú ŽIADNE hliníkové soli, živočíšne výťažky, minerálne oleje, parafíny, syntetické glykoly, silikóny, ftaláty, syntetické vône ani mikroplasty.

 

Účinný boj proti slnečným alergiám

Slnečná alergia sa môže vyskytnúť u kohokoľvek a v posledných rokoch trápi stále viac ľudí. Vznik slnečnej alergie podporuje aj používanie nevhodných opaľovacích prípravkov s obsahom chemických látok a syntetických vôní. Na citlivú pokožku a pokožku náchylnú k slnečným alergiám by ste preto mali používať len overené a prírodné produkty. Skvelým riešením je Opaľovacie fluid proti slnečným alergiám SPF 20, ktoré je určené tiež pre ľudí trpiacich rosaceou a akné.

 

Sprej, krém, alebo fluid

Z rady prírodnej dermokozmetiky DADO SENS si môžete vybrať podľa toho, akú textúru produktu preferujete. Bude to krém, sprej, fluid, alebo opaľovacia tyčinka? Upokojenie pokožky vám poskytne gél po opaľovaní, alebo koncentrát vo forme ampuliek.

opaľovací krém pre deti

Čo hovoria o DADO SENS zákazníci?

Recenzie prebraté zo stránky www.dadosens.sk/produktova-linia/sun-slnecna-ochrana

„Som alergička a toto je moja záchrana pri opaľovaní.“

Lýdia K.

 

„Potrebovala som špeciálnu slnečnú ochranu kvôli alergii. Dlhé roky som sa na dovolenkách pasovala s
nepríjemným podráždením, začervenaním niekedy aj koprivka. Konečne som našla opaľovací krem (v
tomto prípade skôr akási emulzia) ktorá zmierňuje moju alergiu.“

Anna B.

 

„ Bežné krémy moja pokožky nezvláda. Som neskutočná citlivka čo sa týka pokožky. Fluid sa dobre
nanáša a moja pokožka konečne nereaguje prehnano.“

Darina P.

Pridajte sa aj vy k spokojným zákazníkom a vyskúšajte dermokozmetiku DADO SENS. Aktuálne si ju na stránke dadosens.sk môžete objednať až s dvadsať-percentnou zľavou (platí na väčšinu produktovej rady určenej na starostlivosť na opaľovanie a po opaľovaní).

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť