Máte riedke vlasy, polámané nechty alebo problematickú pleť? Máme chutné riešenie!

Autor: spokojná mama

Štatistiky hovoria, že viac ako 73% Európaniek denne bojuje s nadmerným padaním vlasov. Ďalším estetickým problémom v podobe lámavosti nechtov trpí približne 30% svetovej populácie, pričom majoritnú časť aj tu predstavujú práve ženy. A čo problematická pleť? O tej by zrejme vedela rozprávať každá jedna z nás. Problémy s riedkymi vlasmi, polámanými nechtami a problematickou pleťou sa našťastie dajú riešiť. Potrebujete len správneho spojenca v podobe vyváženej dávky vitamínov a minerálov. Preto sme si urobili malý prieskum a pozreli sa na to, čo naozaj pomáha.

 

Riedke vlasy, polámané nechty – čo pomáha?

Ak ste niekedy riešili problematickú pleť, riedke vlasy alebo polámané nechty, určite ste sa v lekárni stretli s celou plejádou kozmetiky a výživových doplnkov. Čo je však rozhodujúce pri kúpe toho správneho produktu? Obal, cena alebo spôsob užívania? Všetky občas konáme veľmi impulzívne a dáme na rady kamarátky či predavačky bez toho, aby sme si podrobne preštudovali zloženie produktu, ktorý kupujeme. No vaše vlasy, nechty a pokožka si zaslúžia viac ako len dobrý pocit, že sa snažíme. Potrebujú kolagén, biotín, retinol, zinok i selén. Nepohrdnú ani kyselinou listovou a kyselinou askorbovou, teda vitamínom C, ktorý pomáha pri syntéze kolagénu v podkožných štruktúrach a bojuje s oxidačným stresom.

 

Doplnok stravy, ktorý chutí

Možno tomu nebudete chcieť veriť, ale my sme toto ideálne zloženie vitamínov a minerálov našli v sladkých gumených medvedíkoch! Ide o výživový doplnok so 14-timi aktívnymi látkami, ktoré dodávajú vlasom, nechtom aj pokožke komplexnú ochranu. Venira gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť majú neodolateľnú jahodovú príchuť, a tak sa na pravidelnú dávku vitamínov budete každý deň doslova tešiť. Čo môžete pri pravidelnom užívaní vitamínov od poctivého českého výrobcu Venira očakávať? Výrazné posilnenie nechtov a vlasov, zrýchlenie ich rastu a viditeľné zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky. Zmeny budú viditeľné na pohľad aj dotyk.

riedke vlasy

Venira gumené medvedíky pre vlasy, nechty a pleť môžu dokonca užívať aj tehotné a dojčiace ženy a deti od 6 rokov. (Pred začiatkom kúry by ste sa v ideálnom prípade mali, tak ako pri akýchkoľvek iných doplnkoch výživy, poradiť so svojim lekárom.)

 

Venira má riešenie aj pre večne chorých škôlkarov

Ako sme vyššie spomínali, chutných gumených medvedíkov môžu užívať aj vaše deti, to však len v prípade, že už máte doma malého školáka. Pre menšie deti je skvelou voľbou Venira imuno sirup pre deti príchuťou lesného ovocia. Je to opäť čisto prírodný doplnok stravy, ktorý je vhodný na dlhodobú podporu imunity pre deti od 3 rokov. Sirup má aj vynikajúce užívateľské recenzie, takže ak stále hľadáte niečo na podporu imunity vášho večne chorého škôlkára, Venira imuno sirupom určite netrafíte vedľa.

Aktuálne nájdete na stránke www.venira.sk tieto i mnohé ďalšie produkty za zvýhodnené akciové ceny.

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť