Detská sonická zubná kefka Bob a Bobek – prešla našim testom?

Autor: spokojná mama

Sonické zubné kefky už vo väčšine domácnosti pomaly vytláčajú tie obyčajné a veru, niet sa čomu čudovať. Sonická zubná kefka, urobí prácu za vás a to dokonca oveľa efektívnejšie.

 

Prečo vymeniť obyčajnú kefku za sonickú?

Vysokofrekvenčné vlny rozbijú štruktúru aj toho najodolnejšieho plaku a rozhodne tak vyčistia zuby efektívnejšie, ako obyčajná kefka. Časovač, ktorý je súčasťou každej sonickej kefky, vám po dvoch minútach oznámi, že sú vaše zuby čisté. Čistenie teda nemôžte odfláknuť ani zuby drhnúť zbytočne dlho.

Z redakcie Spokojnej mamy vám vždy rady prinášame tipy, na výnimočné produkty, obzvlášť  tie, ktoré sú určené pre našich najmenších. Keď sme objavili možnosť testovania detskej sonickej zubnej kefky Bob a Bobok, neváhali sme ani sekundu. Verejné testovanie pre 50 uchádzačov vyhlásila spoločnosť Profimed.eu v spolupráci s portálom www.akcnezeny.sk Nasledujúce riadky teda nie sú predmetom žiadnej platenej reklamy a prinášajú reálnu skúsenosť našej redaktorky a jej dvojročnej dcérky.

Balenie od profimed.eu (ktoré je v úplne v rovnakom prevedení dostupné aj v predaji) obsahuje:
? Kefku Bob a Bobek
? Náhradnú hlavicu (jedna je pre detičky od narodenia až po 18mes., druhá pre staršie deti)
?batériu
? maličký skrutkovač na výmenu baterky
?užívateľský manuál

 

detská sonická kefka

 

Detská sonická kefka Bob a Bobek – testovanie

Ako prvé nás zaujalo, že kefka je vhodná pre deti už od 0 rokov. Väčšina sonických zubných kefiek sa vyrába pre deti staršie ako 3 roky. Ak je teda pre vás detská sonická kefka vhodným riešením zubnej hygieny, určite siahnite po kefke Bob a Bobek. Používať ju potom dieťatko môže (samozrejme po výmene hlavíc) až do piatich rokov.

Kefka má podsvietenú hlavicu, čo má praktické využitie, no hlavne je to pre deti ohromne zábavné. Je skvelé dieťa zaujať niečím novým a ak vaše dieťatko nepatrí k priaznivcom umývania zúbkov, svietiaca zubná kefka to naozaj môže zmeniť.
Kefka je praktická – má malú okrúhlu hlavicu, akurát do maličkých detských úst. Telo kefky je protišmykové a tvarovo dobre pasuje do detskej rúčky. Cena za ktorú je kefka v obchodoch dostupná, je veľmi priateľská. Kúpite ju za 19, 80€ v balení, ktoré je popísané vyššie a teda aj s náhradnou hlavicou.

Vibrácie kefky by mohli byť trošičku jemnejšie, keďže sa jedná o najmenšie deti ale toto je veľmi subjektívny názor, nakoľko vieme o prípadoch kedy mamičky naopak považujú v tomto ohľade kefky za slabé. Kefku teda celkovo odporúčame a veríme, že s ňou budete spokojné.

Detská sonická kefka Bob a Bobek, je dostupná v ružovej, modrej a žltej farbe na www.profimed.eu

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť