Najštýlovejšie tašky pre mamy – tip spokojnej mamy

Autor: spokojná mama

Tašky pre mamy – pekné alebo praktické

Po kúpe vytúženého kočiara pre vaše dieťatko plynule prechádzate na výber tašky na kočík.  Rozhodovať by ste sa mali rovnako ako pri výbere kočiara. Nedať len na prvý dojem a pekný vzhľad. Takáto taška vás v ideálnom prípade bude sprevádzať dva až tri roky. Z kočíkovej tašky sa mení na príručnú kabelku či batoh pri každej návšteve, výlete či lekárskej prehliadke.

V dnešnej dobe sa už nemusíte rozhodovať medzi peknou a praktickou taškou. Pokojne môžete mať prebaľovací batoh alebo tašku na kočík, ktorá ponúka dostatok priehradok určených špeciálne na vaše mamičkovské potreby a zároveň byť elegantným módnym doplnkom.

Bočná priehradka na vlhčené obrúsky, špeciálne miesto na fľaše či dokonca priehradka s vodotesným lemovaným sáčkom, do ktorého môžete bezpečne odložiť mokré či špinavé veci. Tašky pre mamy, ktoré toto všetko spĺňajú sme objavili na stránke www.mirabillis.eu 

Predajca ponúka viac ako 200 typov kabeliek, tašiek a ruksakov na ples, nákup i do práce. Spomínané tašky na kočík nájdete prehľadne v samostatnej sekcií: www.mirabillis.eu/kategoria/prebalovacie-tasky-a-tasky-na-kociky

 

Tašky, ktoré nás okúzlili

 

Kono batoh pre mamičky vhodný na kočík

Tento batoh spĺňa potreby aj najnáročnejšej maminky a pritom je veľmi elegantný. Po odopnutí z kočíka ho používate jednoducho ako batoh a tak vás môže veselo sprevádzať na každom výlete. Na čele batohu sa nachádza veľká priehradka na ukladanie fliaš, ktorá obsahuje zároveň vodotesný lemovaný sáčok na ukladanie mokrých vecí. Hlavná časť batohu je zložená až z troch samostatných priehradok na prehľadné uloženie vlhčených obrúsok, plienok či oblečenia.
Zárukou kvality je výrobca KONO, ktorý je známy výrobou kvalitných cestovných batožín.
Cena tašky je 30€

tašky pre mamy

 

5 dielny bodkovaný prebaľovací set

Chystáte sa s dieťatkom niekam na celý víkend? Každá mamička vie, že balenie najmenších detičiek je ako malé sťahovanie. Táto nádherná 5 dielna súprava vám uľahčí prácu a pomôže zorganizovať všetko potrebné tak, aby ste to mali stále po ruke.
Set obsahuje veľkú tašku, strednú tašku, obal na fľaše, tašku na jedlo a prebaľovaciu podložku.
A na záver čerešnička, ktorou je cena. Cena celého setu je iba 26,90€.

Ku každej objednávke teraz navyše môžete získať milý darček, krásnu kvetinovú brošňu.

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť