Miška Krny vás naučí AKO (ne)HOVORIŤ S DEŤMI – jej letný online kurz je ZDARMA

Autor: spokojná mama

Snáď žiadna matka sa netají tým, že rovnako ako je rodičovstvo krásne, je aj náročné. Akúkoľvek pracovnú pozíciu chceme v živote zastávať, potrebujeme k nej vzdelanie alebo minimálne nejaký kurz, či zaškolenie. S materstvom je to celkom inak. Na túto náročnú úlohu nás nikto nepripraví, nikto nám nevysvetlí ako byť dobrou mamou. Našťastie žijeme v dobe, v ktorej sú informácie ľahko dostupné a to, či sa chceme učiť a zlepšovať, závisí len od nás. Ak sa rozhodnete, že chcete vychovávať inak, vedome a láskavo, máme pre vás tip. Vždy obrovský, žiarivý úsmev, pozitívna energia a nekonečná chuť viesť mamičky na ceste ku krajšiemu rodičovstvu – to je Miška Krny.

 

Kruté detstvo a chuť pomáhať

Miška Krny je mimoriadne inšpiratívna mamička, ktorá s láskou odovzdáva svoje poznatky o vedomej výchove mamičkám, ktoré sa rozhodli, že chcú svoje deti vychovávať inak – vedome a láskavo. Možno práve preto, že Miškine detstvo nebolo šťastné, má teraz potrebu orientovať sa na mamičky a deti a prinášať spokojnosť a radosť do ich životov.

Miška Krny prežila detstvo v nie veľmi harmonickej rodine, pretože jej otec často pil, miestami bol agresívny a urážal ženy častými nadávkami. Toto všetko spôsobilo, že si Miška so sebou niesla svoje detské zranenia a traumy až do dospelosti. Vtedy sa však rozhodla všetko zmeniť. Ako 24 ročná sa začala zaoberať osobnostným rozvojom a nastúpila na kurz neuro-lingvistického programovania, vďaka ktorému si začala liečiť svoje vlastné zranenia z detstva, získala úplne iný pohľad na život a čo je najdôležitejšie, odpustila sama sebe a začala svojho otca milovať a prijímať, vďaka comu sa začal ich vzťah naprávať k lepšiemu.

Dnes už Miška Krny pracuje ako sprievodca vedomým rodičovstvom a cez svoje kurzy a online programy učí ženy – matky lepšie pochopiť svoje deti, vedome ich viesť a tvoriť s nimi dlhodobé harmonické vzťahy. Je online podnikateľka, autorka e-knihy Ako Zvládať Samú Seba a Nezblázniť sa, veľmi intímneho eBooku Spoveď a tvorca audio tréningov Precitnutie a Zahoj Svoje Rany. Miška miluje deti a jej životným poslaním sa stalo učiť ženy – matky,  ako cez seba samé lepšie pochopiť svoje deti a vedome ich viesť.

 

Miška Krny

 

Miška Krny pre vás pripravila letný online kurz ZDARMA

Miška by sa teraz o časť svojich poznatkov rada podelila prostredníctvom letného minikuzru AKO (ne)HOVORIŤ
S DEŤMI. Kurz je pre všetky mamičky zadarmo a začína už 15.8.2022.  Stačí sa len prihlásiť.

Tento kurz ťa naučí:

  • Ako  komunikovať so svojim dieťaťom tak, aby ťa počúvalo
  • Ako v deťoch podporiť zdravé sebavedomie
  • Viesť rozhovor tak, aby sa dieťa neuzatváralo do seba, a aby nezostalo zaseknuté a bez slova, keď sa dopytuješ odpovedi
  • Odhalíš svoj štýl komunikácie na dieťa a zistíš, či ti slúži alebo nie

Vďaka absolvovaní kurzu AKO (ne)HOVORIŤ S DEŤMI pochopíš svoju doterajšiu komunikáciu, odhalíš svoje vlastné komunikačné bloky, ktoré máš prevzaté aj od svojich rodičov a začneš komunikovať správne, čo ťa privedie k pozitívnej zmene, po ktorej tak veľmi túžiš.  Neváhaj a vykroč za spokojnejším životom. Prihlás sa na kurz tu:

www.miskakrny.com/ako-hovorit-s-detmi

 

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť