Katarína Runa – žena, ktorá mi zmenila život

Autor: spokojná mama

Som žena. Občas kričím, inokedy plačem a niekedy sa vo vlastných emóciách celkom strácam. Odpovedám NIČ, keď sa NIEČO deje a tak bojujem sama so sebou. Kritiku vnímam citlivo a staré zranenia ma pri konfrontácii dokážu bolieť opäť ako čerstvé. Som tu pre všetkých a na vlastné potreby často celkom zabúdam. Sú dni kedy sa cítim ako dokonalá žena a matka a potom také, kedy o sebe pochybujem snáď v každej oblasti.
V tomto celom som sa dlho zmietala a pýtala sa sama seba, či je v poriadku, že som práve taká, aká som. Teraz už viem, že áno.

Katarína Runa – žena, ktorá mi zmenila život

Motivačnú literatúru som objavila zhruba pred piatimi rokmi. Bol to obrovský AHA moment môjho života. Predovšetkým som pochopila, že nie som len bábka tohto sveta, ktorá je zmietaná okolnosťami a samotným životom. Pochopila som, že život sa mi nedeje, že o každej sekunde a predovšetkým emócií, ktorú počas nej prežívam, rozhodujem ja sama.  Po piatich rokoch života sprevádzaných Hiraxovými Šlabikármi šťastia, som bola pripravená na posun a ten prišiel, samozrejme presne vtedy, kedy mal.

Po zhliadnutí prvého videa Kataríny Runy, som cítila nevšedný pokoj. Jej príjemný hlas a pokojné vystupovanie umocnili zážitok z jej rozprávania. Na Youtube som si okamžite vyhľadávala ďalšie a ďalšie videá a vypĺňala si nimi voľné chvíle. Do jedného ucha som si vložila sluchátko o a počúvala Katku pri upratovaní, varení, prechádzke s kočíkom či na nákupe. Na rozdiel od akejkoľvek motivačnej literatúry alebo prednášok motivačných speakerov – Katarína Runa sa venuje predovšetkým ženám. Prepája spiritualitu s neurovedou a prináša odpovede na všetky ženské otázky. Vďaka nej som pochopila svoje emócie aj to, ako s nimi narábať. Získala som množstvo informácií, ktoré dali môjmu osobnému, partnerskému aj materskému životu nový rozmer.

Po absolvovaní jedného z Katkiných online programov, sa stalo niečo veľmi milé. Manžel mi pri večernej debate povedal, že som sa veľmi zmenila. Povedal, že každým týždňom je môj progres citeľnejší. Vraj som rozhodnejšia, pokojnejšia a spokojnejšia a oveľa viac sa usmievam. Mal pravdu, presne tak to aj sama cítim.

 

Katarína Runa

Katarína Runa

 

Sprievodkyňa na ceste za lepším životom

Katarína Runa sa sama nazýva sprievodkyňou žien, na ceste za lepším životom. Spočiatku sa mi zdal tento popis zvláštny, no teraz sa s ním celkom stotožňujem. To vy musíte vedieť, kam chcete ísť a prečo a ona vám „len“ ukáže tú správnu cestu. Pracovať na sebe vôbec nie je ľahké a túto prácu neurobí nikto za vás. Ak vám ale niekto odovzdá celé „know-how“ všetko pôjde jednoduchšie.

 

Prečo ti o nej chcem dať vedieť

Raz som pod nejakým Katkiným príspevkom čítala komentár asi 60 ročnej pani. Písala, že je šťastná, že vďaka Katke pochopila toľko vecí, len ju mrzí, že sa to nestalo skôr  – už pred rokmi. Vraj mohla žiť celkom inak. A tak píšem tento článok. Aby si aj ty,  dostala takúto šancu.

Ak teda chceš žiť kvalitnejší život a zodpovedať si množstvo otázok, srdečne ťa pozývam na Katkinu stránku www.katarinaruna.sk,  do jej FB skupiny Kráľovné svojho života alebo si jej videa jednoducho vyhľadaj na Youtube pod menom Katarína Runa.

 

Ak ak by sa k tomuto článku náhodou niekedy dostala aj samotná Katka, odkazujem jej najúprimnejšie a najvrúcnejšie ĎAKUJEM

1 komentár

Eva 23. februára 2022 - 21:05

Krásný článek… hlavně ten první odstavec ? ? od Katky žádný kurz nemám, ale viděla jsem jednu její delší přednášku, tuším že to bylo na Flow summitu, a bylo to pro mě přínosné, šlo to krásně do hloubky a rezonovalo to se mnou.

Odpovedať

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť