Definitívny koniec nekonečným sopľom a kašľu – vyskúšajte produkty pre deti od Benedictus

Autor: spokojná mama

Dieťa je viac doma ako v škôlke, neustále sa mu vracajú sople a kašeľ. Vaša domáca lekárnička je plná vitamínov a sirupov, ale nemáte pocit, že by nejaký z nich priniesol výraznejšie výsledky. Ak už aj vy chytáte paniku zo slova „sopeľ“, alebo „OČRka“, čítajte ďalej.

Produkty, ktoré vám chceme predstaviť sú 100% prírodné a ich zloženie je na základe dlhoročných poznatkov navrhnuté lekármi. Úprimne veríme, že sa vďaka svojmu rýchlemu účinku stanú vašimi obľúbenými produktami, ktoré definitívne vyriešia bludný kruh chorôb vašich detí.

 

Najväčšie benefity produktov pre deti od Benedictus:

Produkty majú skutočne rýchly nástup účinku a dokážu odvrátiť začínajúcu chorobu
Prírodné kvapky sú zmesou 100% BIO esenciálnych olejov z liečivých bylín
Deti vám produkty nebudú odmietať – užíva sa len jedna kvapka príjemnej chuti do tekutiny
Esenciálne oleje z liečivých bylín majú antivírusové, antibakteriálne aj protiplesňové účinky
Všestranné využitie – kvapku esenciálneho oleja môžete pridať do olejčeka a vymasírovať nohy dieťaťa

detský kašeľ

POZOR: Neužívajte na základe týchto informácií akékoľvek esenciálne oleje, ktoré doma máte. Nie všetky esenciálne oleje sú totiž automaticky vhodné na vnútorné užívanie. Tím lekárov pre spoločnosť Benedictus vyberá do svojich zmesí len oleje , ktoré sú v BIO kvalite a sú vhodné na bezpečné vnútorné užívanie.

 

Všetky mamy sú rovnaké…

V jednej veci sú v podstate všetky mamičky rovnaké. Pre každú matku je vlastné dieťa celým vesmírom. Chceme im dať to najcennejšie, chceme aby boli spokojné, šťastné a hlavne zdravé. Zväčša máme pocit, že majú naše deti vynikajúcu imunitu, až jedného dňa príde nástup do škôlky. S ním prichádza v oblasti zdravia zvrat a my spoznávame to povestné „týždeň v škôlke, týždeň doma“. Vieme, že je to únavné pre mamičku a rovnako pre samotné dieťa. Rovnako únavné je nekonečné skúšanie produktov a míňanie výplaty, či materskej v lekárni, bez obzvlášť výrazného výsledku. Veríme, že s objavením produktov od www.benedictus.sk príde do vášho života v oblasti zdravia tá dlho-očakávaná zmena.

detský kašeľ

Dávkovanie: stačí 3x denne užiť na polievkovej lyžici vody 1 kvapku esenciálneho oleja

 

Za založením spoločnosti stoja lekári

Veríme, že skutočnosť, že spoločnosť Benedictus založili slovenskí lekári MUDr. Renáta Téglássy a MUDr. Gustáv Kalauz, vás podporí vo vedomí, že dávate deťom prírodný produkt, za ktorým stoja roky skúseností a odbornej praxe pri liečení pacientov.

„Výsledky našej práce nás utvrdzujú v tom, že prepojenie medicíny západného typu s prírodnou a celostnou medicínou je tou najkomplexnejšou cestou ku zdraviu, akú aktuálne vieme ponúknuť. Na tomto princípe tvoríme aj receptúry pre všetky výživové doplnky našej značky. Parafrázujúc Hippokrata a jeho výrok -Medicína lieči, príroda uzdravuje, môžeme povedať, že BENEDICTUS v sebe skrýva benefity oboch prístupov. Tak, aby sme nielen liečili, ale skutočne aj vyliečili“, hovorí zakladateľka firmy MUDr. Renáta Téglássy.

 

zakladateľka firmy MUDr. Renáta Téglássy (foto: Lenka Imrichova)

 

Detská imunita

Produkt z tejto detskej rady je vhodný pre deti od 3 do 6 rokov a je jedným z najobľúbenejších výrobkov tejto spoločnosti. Pomáha udržať dieťa zdravé v období nástupu do škôlky a jeho účinky oceníte aj v období viróz. Zmes olejov Detská imunita likviduje v tele dieťatka vírusy, baktérie a plesne a odbremení tak imunitný systém od patogénov.
Zloženie: klinčekový olej, škoricový olej, eukalyptový olej, rozmarínový olej, kadidlovníkový olej, hroznový olej.

 

Detská viróza

Zmes esenciálnych olejov pod názvom Detská viróza má veľmi rýchly nástup účinku – zlepšenie stavu pri škriabaní v hrdle, prechladnutí, ochorení dýchacích ciest a tiež pri črevnej viróze. Podávaním produktu počas 1-3 dní príznaky ochorení ustúpia, vďaka čomu sa dieťa vyhne prepuknutiu choroby, ktoré by si vyžadovalo dlhšiu dobu liečenia, alebo antibiotickú liečbu.
Zloženie: citrónový olej, škoricový olej, kadidlovníkový olej, hroznový olej.

 

Detský kašeľ

Zmes olejov s antibakteriálnymi, protizápalovými a antivírusovými účinkami účinne pôsobí priamo na príčinu kašľa, čím ho dokáže rýchlo a efektívne zastaviť. Produkt Detský kašeľ je vhodný pre deti od 3 do 6 rokov a to pri suchom i vlhkom kašli. Pri vlhkom kašli zároveň pomáha rozpúšťať hlieny. Tak ako vyššie uvedené produkty, ani tento neobsahuje alkohol, cukor, prídavné ani konzervačné látky.
Zloženie: Citrónový olej, Myrhovníkový olej, Zázvorový olej, Slamihový olej, Klinčekový olej, Eukalyptový olej, Hroznový olej.

Všetky tri produkty si teraz môžete zakúpiť spoločne v akciovom balíčku Detská lekárnička: www.benedictus.sk/detska-lekarnicka

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť