Ideálny darček pre dieťa? Personalizovaná kniha!

Autor: spokojná mama
1 komentár

Meniny, narodeniny, deň detí, Vianoce alebo len tak pre radosť… Príležitostí kedy chceš (alebo musíš ) zháňať darček pre dieťa je mnoho.

Určite už máš aj ty skúsenosť s hračkami za ktoré si vyvalila niekoľko desiatok eur a v detskej izbe slúžia len ako lapač prachu. Dnes máme pre teba tip na darček, ktorému sa rovnako poteší chlapec či dievča, no užije si ho aj rodič a spokojná bude dokonca aj tvoja peňaženka. Super kombo nie?

 

Personalizovaná knižka

Tak toto je zaručene tá najoriginálnejšia knižka, ktorú si kedy ty a tvoje dieťa držali v ruke. Podstatou personalizovanej knihy je, že hlavným hrdinom sa v nej stáva tvoje dieťa. Číta príbeh o sebe, svojich kamarátoch a záľubách a dokonca tam nájde aj svoje vlastné fotky.

Na trhu je už niekoľko výrobcov personalizovaných knižiek. My máme osobne dobrú skúsenosť s knižkami od Dreamstory a tak informácie uvedené v tomto článku budú konkrétne o tomto výrobcovi.

 

 

Ukážky z knižiek:

Ja a čarovný les

Ja, futbalista.

 

 

 

Darček pre dieťa ale aj pre rodičov

Príbeh knižky je prispôsobený do najmenších detailov. Obsahuje viac ako 20 informácií o tvojom dieťati a vašej rodine. My v redakcií spokojnej mamy musíme uznať, že sme si čítanie knižky neskutočne vychutnali, smiali sa a užívali si dej spolu s našimi deťmi. Ďalšou zaujímavosťou knižky je, že sa príbeh prelína aj s rôznymi úlohami, ktoré rozvíjajú myslenie a kreativitu dieťaťa.

 

 

Futbalista, rytier či princezná?

Konkrétne od Dreamstory máte na výber zo 4 knižných príbehov pre chlapca a rovnako 4 motívy pre dievča. Ak sa ti nepozdáva verzia o futbalistovi, rytierovi či princeznej môžeš vybrať napríklad Ja a čarovný les, ktorá je ideálna pre všetkých malých, odvážnych hrdinov od 3 do 9 rokov.

 

 

 

Koľko taká knižka stojí?

Za darček pre dieťa, ktorý skutočne poteší, nemusíš vyvaliť tretinu materskej, čo už je dnes v hračkárstvach bežnou praxou. Cena knižky sa pohybuje od 15,90€ do 21,90€. Knižka ti príde domov do 5 pracovných dní od objednania. Všetky knihy od Dreamstory majú veľkosť A4 a tvrdý obal. Určite využi aj možnosť venovania knižky, ktoré spoločne s fotografiou dieťaťa tvorí úvodnú dvojstranu personalizovanej knihy.

 

Knižka skutočne bavila aj nás Spokojné maminky a tak si dovolíme (so súhlasom Dreamstory) o krátky úryvok z knižky Ja, futbalista.

 

Markovi išli oči z jamiek vypadnúť. Videl totiž, že prišiel Lionel Messi. Jeho najobľúbenejší hráč a veľký vzor teraz stál len pár metrov od neho. S úsmevom na tvári podišiel k Markovi, podal mu ruku a povedal: „Gratulujem k zisku tohto pohára. Sledoval som vaše zápasy a ste výborný tím, držím vám palce, nech sa takto darí aj naďalej.“

Marko len nemým úžasom naňho pozeral a takmer sa nezmohol ani na odpoveď.

Ďakujem,“ konečne z neho niečo vypadlo. „Ste môj veľký vzor a je pre mňa niečo neuveriteľné, že tu práve teraz stojím a vidím Vás naživo,“ pokračoval nadšený Marko.

Lionel Messi ho potľapkal po pleci a povedal, že aj on je rád, že sa mohol zúčastniť na takomto skvelom zápase a mal tú česť odovzdať víťazovi pohár. A samozrejme, dodal, že mu môže bez problémov tykať, veď ešte nie je starý dedo.“

 

Viac informácií o personalizovaných knižkách nájdeš na www.dreamstory.sk

1 komentár

Monika 11. augusta 2019 - 8:53

Krásne knižky, deti z nich majú obrovskú radosť.

Odpovedať

Pridať komentár

Mohlo by sa ti páčiť